Praca FRYZJER Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

- przyjmowanie zgłoszeń serwisowych,- sporządzanie kosztorysu naprawy sprzętu komputerowego,- diagnoza oraz usunięcie awarii sprzętu,- aktualizacja oprogramowania,- tworzenie kopii i odzyskiwanie danych,- montaż komputerów,- przeglądy okresowe komputerów i notebooków,- tworzenie i konfiguracja sieci,
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Babimost (lubuskie)

INŻYNIER SYSTEMU - od 7 325 PLN

Wymagania: umiejętność projektowania warstw fizycznej i łącza danych dna potrzeby systemów radiokomunikacji mobilnej w 5G, OFDM, MIMO, RRM, znajomość procesów standaryzacji 3GPP, doświadczenie w prowadzeniu badań symulacyjnych z wykorzystaniem oprogramowania MatLABZAKRES OBOWIĄZKÓW: analiza, optymalizacja i specyfikacja algorytmów warstwy fizycznej i łącza danych dla celów implementacji w produktach. Pracownik będzie ekspertem w dziedzinie badań nad sieciami mobilnymi przyszłości (rok 2020 i dalej), będzie uczestniczył w procesie tworzenia i oceny innowacyjnych rozwiązań oraz tworzenia własności intelektualnej (patentów
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 14 PLN

tłumaczenie tekstów umów handlowych oraz redagowanie ofert dla klientów z Chin, kontakt z kontrahentami i klientami z Chin, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

staż w sklepie ze stolarką budowlaną
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Cieszyn (śląskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ - 2 600 - 2 900 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, kalkulacji cenowych, prowadzenie rozmów i wszelkiej korespondencji z kontrahentami, uzgadnianie ze spedycją terminów dostaw do klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Pocierzyn (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Czostków (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów Spółki, współpraca z kontrahentami z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Janczewice (mazowieckie)

1473U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI - do 2 000 PLN

- obsługa nieruchomości na rynku pierwotnym,- przygotowanie i prezentacja ofert handlowych,- organizacja spotkań oraz prowadzeni prezentacji i Klientów,- przygotowanie ofert,- zawieranie umów,- administrowanie zawartymi umowami,- posprzedażna obsługa klienta,- aktywne pozyskiwanie klientów.czas pracy 09.00-17.00
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu. Prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu. Prowadzenie rozładunku i układanie w magazynie. Transportowanie i przemieszczanie towarów wewnątrz magazynu, w tym obsługiwanie wózków jezdniowych(widłowych).
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Nowa Sól (lubuskie)

BROKER INFORMACJI (RESEARCHER) - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku turekim,obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Turcji
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY-KSIĘGOWA - 997,4 PLN

kontrola merytoryczna oraz księgowanie dokumentów sprzedazowych, archiwizacja dokumentów biurowych, sporządzanie zestawienia sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Oleśnica (dolnośląskie)

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż mebli, obsługa klienta itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

OPERATOR MASZYN(NR 2713) - od 2 350 PLN

• Wytwarzanie produktów zgodnie z przeznaczeniem linii produkcyjnej;• Nadzór nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi;• Dbanie o bezawaryjną pracę maszyny;• Raportowanie dziennych wyników;• Stała współpraca z przełożonym oraz współpracownikami
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER GEODETA - od 1 850 PLN

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych do celów projektowych, wyznaczanie w przestrzeni położeń projektowanych budowli i konstrukcji inżynierskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkowanie ścian i sufitów
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kąty (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 950 PLN

pomoc przy przygotowaniu do lakierowania elementów części samochodowych w szczególności do aut zabytkowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Rokietnica (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z przepisami bhp i ppoż, obsługa klienta, ekspozycja towaru, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprawdzanie dat przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sosnowiec (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Chojnice (pomorskie)

dowóz posiłków do szkół
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Suchoraba (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (PRZEKRAWACZ I KLEJACZ PIANKI, KONFEKCJONOWANIE PIANKI) - od 1 900 PLN

cięcie i konfekcjonowanie pianki tapicerskiej, załadunki i rozładunki samochodów z towarem, jazda wózkiem widłowym, prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Rogoźno (wielkopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - do 1 850 PLN

montaż płytek drukowanych, testowanie urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - do 1 850 PLN

roboty murarskie i wyburzeniowe, ociepleniowo-elewacyjne, montowanie stolarki okiennej i drzwiowej
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

WINDYKATOR - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gdańsk (pomorskie)