Praca FRYZJER Wysokie Mazowieckie METAMORFOZA Salon Kosmetyczny Joanna Anna Konicka

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: modelowanie i strzyżenie

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

Pracodawca: METAMORFOZA Salon Kosmetyczny Joanna Anna Konicka

Białostocka 7, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wysokie Mazowieckie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wysokomazowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wysokie Mazowieckie

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wym. doświadczenie, wyk. zawodowe

Nazwa pracodawcy: METAMORFOZA Salon Kosmetyczny Joanna Anna Konicka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt osobisty lub telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: wysokomazowiecki

Gmina pracodawcy: Wysokie Mazowieckie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wysokie Mazowieckie

Ulica pracodawcy: Białostocka

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015