Praca FRYZJER Świeradów-Zdrój Salon Urody Agnieszka Wyspiańska

Zdrojowa 13C, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
umiejętnośc pracy w zwodzie, profesjonalna obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Urody Agnieszka Wyspiańska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny, świadectwo czeladnicze

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

Oferta stażu przeznaczona wyłącznie dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pucku, skierowanie z Urzędu Pracy/ Przygotowywanie klienta do zabiegów, dokształcanie się w strzyżeniach damskich, męskich, koloryzacji, upinaniach, pielęgnacji, dbałość o czystość w salonie
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Połchowo (pomorskie)

FRYZJER - 1 900 - 3 000 PLN

Wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko męskie; dwie zmiany w godz. 8:00-20:00; umowa na okres próbny przez 1-szy miesiąc, potem umowa na czas nieokreślony; miejsce pracy: Gliwice;
"SPORT-TUR" PŁATOS MIROSŁAW - 2016-05-25 - Gliwice (śląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kruszwica (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kościelniki Górne (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Obsługa klientów indywidualnych w placówce bankowej ALIOR BANKU tj. obsługa kasowa, obsługa kredytowa, odpowiedzialność za sprzedaż produktów i usług bankowych w oddziale ALIOR BANKU, realizacja zadań przy zachowaniu procedur bankowych oraz wysokich standardów jakości pracy, aktywne pozyskiwanie klientów.
Alior Bank Usługi Bankowe Paweł Cieśla - 2016-02-25 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskie
MULTIBEAUTY Centurm Usługowo-Szkoleniowe Justyna Dwornik - 2016-08-16 - Chrzanów (małopolskie)

FRYZJER - do 925 PLN

Pełne fryzjerstwo damsko - męskie.
MAGIA Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Izabela Talaga - 2016-06-27 - Gdańsk (pomorskie)

obcinanie, modelowanie
Salon Fryzjerski FLATTE - 2016-01-27 - Chorzów (śląskie)

Wymagany cały zakres prac na stanowisku fryzjera. Giełda pracy odbędzie się 19.02. 2016r o godz 10:00 w klubie pracy p. 17 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nisku.
Salon Fryzjerski "Ilona" Ilona Pyznarska-Gleich - 2016-02-17 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPAWACZ - 16 - 20 PLN

Umiejętność spawana metodą TIG lub MAG, MIG
"Konstal"Sp z o.o. - 2016-09-09 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - 2 000 - 3 000 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie, trwała
JUSTYNA COP Zakład Fryzjerski "Justyna" - 2017-03-03 - Stróże (małopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 2 331 - 3 109 PLN

Nauczanie przedmiotu: język niemiecki w klasach 1-3, organizowanie kursów językowych, przeprowadzenie próbnego egzaminu z języka niemieckiego, wykonywanie zadań statutowych szkoły.
Gimnazjum nr 1 Lubań - 2016-08-04 - Lubań (dolnośląskie)

ELEKTROMONET - od 2 000 PLN

Budowa, konserwacja, naprawa linii kablowych do 1 KV.Przygotowanie trasy oraz układanie rur ochronnych, kablii, posługiwanie się sprzętem specjalistycznym
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "LEVEL" Wiącek Maciej - 2016-11-30 - Radogoszcz (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

usługi fryzjerskie
pracownia fryzjerska patrycja marciniak - 2016-12-14 - Stare Miasto (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

Nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi, uczestnictwi w targach, spotkania handlowe,przygotowanie ofert, składanie i przyjmowanie zamówień u prducentów i odbiorców z zagranicy oraz kraju
PONAR Lubań sp. z o. o. - 2017-02-08 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - od 3 000 PLN

Zgodnie z zawodem
STUDIO BEVERLY HILLS S.C. ANDRZEJ GÓRNY, HELENA GÓRNA - 2016-09-21 - Wołomin (mazowieckie)

praca w zakładzie fryzjerskim damsko- męskim
"KAROLINA" Karolina Załóg - 2016-03-01 - Pawłowice (śląskie)

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Usługi fryzjerskie.
BE- MA BEATA KRUPNIK - 2016-06-27 - Bulowice (małopolskie)

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH GASTRONOMICZNYCH I SPOŻYWCZYCH - 2 265 - 3 109 PLN

Nauczanie- prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych przedmiotów z zakresu gastronomii, technologii żywności w klasach od I DO IV technikum
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach - 2016-02-16 - Biedrzychowice (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Układanie fryzur, strzyżenie, pielęgnacja włosów
Salon Fryzjerski "AVANTI" Janina Hulbój - 2015-11-02 - Żywiec (śląskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

Montowanie wyrobów z drewna na terenie firmy oraz u kontrahenta na terenie wchodnim
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MEGA" Barbara Spychalska - 2016-12-15 - Olszyna (dolnośląskie)

fryzjerstwo damsko-męskie
FHU "AKTIV" Paweł Kapcia - 2016-06-23 - Sosnowiec (śląskie)

fryzjer damsko męski
STUDIO FRYZUR KONTRAST Dariusz Jamróg - 2017-02-23 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER - do 2 100 PLN

Strzyżenie, farbowanie, upięcia okolicznościowe, czesanie.
KOLOROWE CZUPRYNKI - 2017-03-21 - Gdańsk (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - MŁODSZY INSTRUKTOR W DZIALE KWATERMISTROWSKIM ZAKŁADU KARNEGO - 2 092 - 2 826 PLN

Wykonywanie zadań służowych zgodnie z zasadami i przepisami, sporządzanie jadłospisów, służba w zastępstwie szefa kuchni oraz magazyniera
Zakład Karny - 2016-10-27 - Zaręba (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i masażu leczniczego; rejestracja pacjentów; weryfikacja ubezpieczonych w EWUŚ; przeprowadzenie wywiadu z pacjentami i kwalifikacja do zabiegów; przepisywanie zabiegów fizjoterapeutycznych; organizacja i utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Leśna (dolnośląskie)

wg stanowiska
Zakład Fryzjerski Marzena Olszewska - 2016-01-27 - Łapanów (małopolskie)