Praca FRYZJER Świeradów-Zdrój Salon Urody Agnieszka Wyspiańska

Zdrojowa 13C, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
umiejętnośc pracy w zwodzie, profesjonalna obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Urody Agnieszka Wyspiańska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny, świadectwo czeladnicze

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Jarocin (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, inkasowanie należności, przygotowywanie naczyń sztućców, obsługiwanie różnego rodzaju imprez, dbanie o czystość i esteykę zaplecza gastronomicznego, obsługa terminala kart płatniczych.
OR CZOCHA Sp. z o.o. - 2015-12-18 - Leśna (dolnośląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Świlcza (podkarpackie)

Fryzjer damski i męski
Renata Walińska - Salon Fryzjerski U RENI - 2017-03-08 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, farbowanie, koloryzacja włosów. Praca w wymiarze 1/2 etatu
EUROPA CARE INTERNATIONAL EWA REWERA - 2016-03-01 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - do 2 100 PLN

- Wykonywanie fryzur różnego rodzaju, - Strzyżenie, - Czesanie i pranie peruk/tresek, - Wykonywanie rysunku technicznego fryzury.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 950 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 2 100 PLN

zabiegi fryzjerskie (strzyżenie, farbowanie)
Usługi Fryzjerskie Katarzyna Polek - 2016-11-23 - Sandomierz (świętokrzyskie)

obsluga klienta
SALON FRYZJERSKI "WENUS" - JAROSŁAWA MOŻDŻAN-GÓRECKA - 2016-04-15 - Lębork (pomorskie)

usługi fryzjerskie, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Obsługa klientów indywidualnych w placówce bankowej ALIOR BANKU tj. obsługa kasowa, obsługa kredytowa, odpowiedzialność za sprzedaż produktów i usług bankowych w oddziale ALIOR BANKU, realizacja zadań przy zachowaniu procedur bankowych oraz wysokich standardów jakości pracy, aktywne pozyskiwanie klientów.
Alior Bank Usługi Bankowe Paweł Cieśla - 2016-02-25 - Lubań (dolnośląskie)

Strzyżenie damskie, męskie, wykonywanie koloryzacji, upięć. Dwie zmiany 8-16, 10-18
MARTA GRZENKOWICZ Salon Fryzjerski"MARTA"- Usługi Kosmetyczne - 2017-01-13 - Sierakowice (pomorskie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich itp.
STUDIO URODY "SHINTAI" Anna Ratajczak - 2016-06-14 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 925 PLN

spratanie i utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych
MULTISERVICE Sp. z o.o. - 2016-04-15 - Lubań (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie projektów uchwał, naliczenia zaliczek, dokonywanie odczytów liczników
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Zgodne ze stanowiskiem. dwie zmiany I. 08:00-12:00 II. 12:00-16:00
Image Studio, Adam Małkiewicz - 2017-04-27 - Niemodlin (opolskie)

FRYZJER - od 500 PLN

osólne zasady fryzjerstwa (strzyżenie, czesanie itp.)
Firma Handlowo-Usługowa Monika Besala - 2016-06-27 - Niepołomice (małopolskie)

Praca w Rozwadzy.Osoby muszą posiadać kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie.
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny MONIA - 2016-02-11 - Rozwadza (opolskie)

PRACOWNIK NA HALI DO ROZBIORU MIĘSA - od 2 200 PLN

rozbiórka mięsa
TULUZA Sp. z o.o. Lubań - 2016-02-03 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe kierunkowe (czeladnik); strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, koloryzacje; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
FIRMA USŁUGOWA ALEKSANDRA JANKOWSKA - 2017-03-14 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MIESZALNIKA - od 1 900 PLN

kontrola i obsługa pracy mieszalnika; dozowanie niezbędnych surowców w określonej ilości zgodnie z technologią; wypełnianie dokumentacji produkcyjnej; dobór koloru do już istniejącego u klienta wg wzorników; proste prace transportowe z użyciem wózka paletowego (dostarczanie wiader bazy pod maszynę mieszającą); kontrolowanie ilości komponentów; zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Lubań (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie podłoża pod nałożenie zaprawy tynkarskiej; przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym; wykonywanie tynków sposobem ręcznym i mechanicznym; obsługa i konserwacja maszyn, narzędzi i niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku tynkarza; wykonywanie różnych rodzajów tynków wewnątrz i na zewnątrz budynków do 3 metrów ( tynków gipsowych, wapiennych, cementowych ).
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Siekierczyn (dolnośląskie)

- podstawowa obsługa komputera;- sprzątanie (zamiatanie, mopowanie itp. czynności porządkowe);- strzyżenie damskie, męskie, dziecięce;- koloryzacja- obsługa klienta;- dobieranie fryzur.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zgierz (łódzkie)

Strzyżenie, farbowanie, upięcia okolicznościowe, czesanie.
KOLOROWE CZUPRYNKI - 2017-03-21 - Gdańsk (pomorskie)