Praca FRYZJER Strzegom Usługi Budowlano - Remontowe - Jacek Witka; Salonik Fryzjerski - A. Witka

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Data publikacji: 2016-02-11

Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)

Pracodawca: Usługi Budowlano - Remontowe - Jacek Witka; Salonik Fryzjerski - A. Witka

Paderewskigo 40, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzegom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: z doświadczeniem lub po szkole fryzjerskiej

Nazwa pracodawcy:
Usługi Budowlano - Remontowe - Jacek Witka; Salonik Fryzjerski - A. Witka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzegom

Ulica pracodawcy: Paderewskigo

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*