Praca FRYZJER-STAŻ EFS POWER Września kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fryzjer-staż EFS POWER

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER-STAŻ EFS POWER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Września

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrzesiński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wrzesiński

Gmina pracodawcy: Września

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Września

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z kartą stażu I zmiana Miejsce pracy: ul. Teatralna 4 lub Mazurska 5
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, załadunek, rozładunek, dokumentacja transportowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wprowadzanie faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kujakowice Górne (opolskie)

KIEROWCA TRASY MIĘDZYNARODOWE - od 2 000 PLN

Długoterminowe wyjazdy za granicę jako kierowca.Wschód- Ukraina, Rosja itp oraz kraje UE, drobne naprawy samochodu.Wymagania: 3 lata stażu jako kierwoca, mechanik, prawo jazdy przynajmniej kilka lat, sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Środa Śląska (dolnośląskie)

ZBIERACZKA/ ZBIERACZ PIECZAREK - 800 - 1 000 PLN

Zbiór pieczarek do skrzynek (pojemników), zachowanie czystości i higieny w miejscu i na stanowsiku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szańków (mazowieckie)

obsługa klienta i prace na stanowisku sprzedawcy w sklepie detalicznym
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ołownik (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Myślibórz (dolnośląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 100 PLN

Wykonywanie szalunków systemowych, wykonywanie deskowania. Praca na terenie woj. małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, ukladanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, metkowanie przyjętego towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Tuchów (małopolskie)

KIEROWCA - ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nowy Bostów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Zamawiane produktów, produkcja wyrobów, organizacja pracy w pracowni.Praca w Wilamowiacach.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wilamowice (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 5 000 PLN

bezpośredni kontakt z klientami ze Szwecji oraz Ukrainy, rozwiązywanie problemów klientów, negocjacje warunków
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, podania posiłków, przygotowywanie potraw do imprez okolicznościowych;dbanie o czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chorzów (śląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Staż z funduszu pracy-praca w Piotrkowie Tryb. Obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie korespondencji do wysłania, prowadzenie pocztowej książki nadawczej, prowadzenie dziennika zajęć komorniczych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Radków (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 300 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń w przymyśle przetwórstwa spożywczego (przy produkcji soku i koncentratu)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Olszana (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Przycinanie profili, uszczelkowanie, składanie ram okiennych, montaż dodatkowych elementów-zawiasy, uchwyty, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Podole (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie zadań archiwalnych, prace kancelaryjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Mysłowice (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Brok (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Gdańsk (pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u tureckich dostawców z Idnii, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zabiegi kosmetyczne, paznokcie żelowe, hybrydowe, henna.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Oleśnica (dolnośląskie)

OPERATOR ZESTAWU IGŁOFILTROWEGO-PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 750 - 2 100 PLN

obsługa zestwu igłofiltrowego, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Głogów (dolnośląskie)