Praca FRYZJER Somonino kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Somonino, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Dobranie fryzury do kształtu głowy zgodnie z trendami fryzjerskimi.2. Dobranie odpowiedniego koloru włosów do cery.3. Strzyżenie damsko-męskie.4. Modelowanie włosów za pomocą grzebienia, szczotek i suszarki ręcznej.5. Czyszczenie i odkażanie narzędzi i przyborów.6. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i w zakładzie.7. Ocenianie gatunku i stanu włosów klientki.8. Mycie głowy przy użyciu szamponu.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Somonino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 28.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

JEŹDZIEC - 997,4 PLN

Jeździec
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Zielona Góra (lubuskie)

SPEDYTOR/DYSPOZYTOR - 997,4 PLN

organizacja przewozów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Brzegi (świętokrzyskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. pomiędzy 12.00 a 18.00 według ustalonego grafiku w Bielsku-Białej.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Goleniów (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Prowadzenie i dokumentowanie spraw zgodnie z instrukcją kancelaryjną; sporządzanie projektów pism wychodzących; sporządzanie projektów umów; prowadzenie sekretariatu; sporządzanie kart pracy i list obecności pracowników PZD; rozliczanie czasu pracy i porządkowanie akt osobowych pracowników; pomoc w wydawaniu i rozpisywaniu kart drogowych; przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego; obsługa urządzeń biurowych; wykonywanie dodatkowych zadań i poleceń Kierownika Działu oraz opiekuna.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Syrynia (śląskie)

OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem strażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Żuromin (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

TECHNIK PRAC BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY REFERENT - od 2 500 PLN

Profesjonalna i upzejma obsługa klienta zagranicznego przez telefon i e-mail, opracowywanie zamówień, wystawianie listów wysyłkowych, faktur, rozwiązywanie problemów i informowanie klienta, komunikacja z zagranicznymi oddziałami w języku niemieckim i angielskim.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH I TARTACZNYCH - od 13 PLN

produkcja wyrobów tartacznych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Dymaczewo Stare (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - do 1 750 PLN

dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru na półkach, utrzymanie czystości miejsca pracy, obsługa klientów, przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrzesiny (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Siarcza Łąka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Oborniki (wielkopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNI HODOWLI DROBIU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Lutocin (mazowieckie)

metkowanie, wycena oraz układanie towaru, sprawdzanie jakości towaru, obsługa klienta, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Augustów (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie posiłów wegańskich, wegetariańskich, wypiek chleba, ciast, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE ZNAJOMOŚĆ KUCHNI WEGAŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 5 LAT DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ORAZ ROSYJSKIEGO; ROZKŁAD CZASU PRACY: 20 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI; GODZINY PRACY: 10.00-23.00 W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM;
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER- (ART.150F OSOBA DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Drezdenko (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, kontakty z kontrahentami chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łazy (mazowieckie)

JUNIOR SUPPORT APECIALIST - 997,4 PLN

Nauka:- tworzenia scenariuszy i przypadków testowych w systemie HRsys- przygotowywania i analizy nowych funkcjonalności- zapewnienia funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami HRtec
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gdynia (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Stare Dłutowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wykonywanie prac ogólnobudowlanych, jak również prac związanych z przygotowaniem elementów do prefabrykacji,- czytanie rysunków technicznych,- prace z narzędziami pomiarowymi,- organizacja pracy na stanowisku,- obsługa narzędzi budowlanych,- kontrola jakości wykonywanej pracy,- montaż elementów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Zgierz (łódzkie)

DYSPOZYTOR MIĘDZYNARODOWY - 997,4 PLN

Dyspozytor międzynarodowyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Barycz (podkarpackie)

PAKOWACZ/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 000 PLN

Rozładunek i załadunek towarów. Wprowadzanie danych do systemu. Przewożenie surowca. Przygotowanie detali do wysyłki. Wywożenie odpadów produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gdańsk (pomorskie)

PROGRAMISTA JAVA M/K - od 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz miejscowość