Praca FRYZJER Skarżysko-Kamienna SALON FRYZJERSKI "MONIKA" MONIKA WIATR

Armii Krajowej 6/9, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
-strzyżenie-modelowanie-upinanie loków-trwała ondulacja-dbanie o czystość stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI "MONIKA" MONIKA WIATR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015