Praca FRYZJER Podłęże kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Podłęże, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: -strzyżenie, farbowanie, modelowanie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podłęże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 488 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

PIEROGOWA - do 2 200 PLN

Samodzielne przygotowanie ciasta oraz farszu, a nastepnie ręczna produikcja peorogów i dań mączynch. Asortynemnt potraw musi rotować z uwagi na stałych klientów. Dania przygotowywane są na żywo przy klientach ( klient korporacyjny o duzych wymaganiach). stały kontakt z kliententami, którzy chetnie nawiązują rozmowy. Miejsce pracy: Wrocław ul. Legnicka 58 Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wrocław (dolnośląskie)

INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań, testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego, utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe, identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania, wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu, przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta, efektywnie wykorzystuje narzędzia testowe oprogramowania, aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe, wspiera testy środowiskowe, aby zapewnić dostępność dla użytkowników.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY OSÓB I MIENIA - od 1 850 PLN

Wg złożonego wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Sanok (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 40 PLN

praca w zawodzie, kontrakt w Niemczech
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

jak w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Marki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

zawieranie umów handlowych z klientami z Rosji i Białorusi, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, prowadzenie negocjacji
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Piaseczno (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Osiek (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PEDAGOG - 2 265 - 3 109 PLN

prowadzenie dokumentów, pomoc psychologiczna dla uczniów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

KUCHARKA - od 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków.
Firma Handlowa OMEGA - Krystyna Węglarz - 2016-04-22 - Niepołomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ASYSTENT DZIAŁU PROJEKTOWO - INWESTYCYJNEGO - od 2 057,31 PLN

zamawianie i zwroty towaru na inwestycjach, weryfikacja kosztów, nadzór nad ekipą instalatorów, przygotowywanie ofert, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Chojna (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY ( W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

Drobne prace remontowe;Odkrzewianie rowów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Janowiec Kościelny (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego - oferta dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności spełniających kryterium refundacji.Zakres zadań: rozwóz artykułów produkowanych przez firmę (ręczniki, firany, pościel itp.) do odbiorców. Trasy głównie Nowy Sącz i okolice oraz południowa Polska.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

CIEŚLA - od 1 950 PLN

Cieśla
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Feliksów (łódzkie)

PRZĄDKA - od 1 750 PLN

Praca na przędzalni
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 8 PLN

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGOPRACOWNIK PRZY BELOWNICY
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Dębowa Góra (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 750 PLN

WYKONYWANIE ZABIEGÓW Z ZAKRESU FIZYKOTERAPII, KINEZOTERAPII ORAZ MASAŻU, SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP PODCZAS WYKONYWANYCH ZABIEGÓW
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Organizowanie transportu towarów eksportowych i importowanych, obsługa maszyn biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Grabowa (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Sanok (podkarpackie)

MASAŻYSTA-FIZJOTERAPEUTA - od 1 800 PLN

Obsługa klientów do ćwiczeń na przyrządach ruchowych, na stepach do odchudzania, wykonywanie masaży. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

Obsługa giełdy transportowej
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zastawie (mazowieckie)

633S SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładunek i załadunek towaru, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Gołkowice (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed