Praca FRYZJER Pabianice Klinika Urody SHE Katarzyna Krawiec

Zamkowa 69, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: koloryzacja, strzyżenie, upięcia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pabianice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pabianice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie na ww. stanowisku

Nazwa pracodawcy: Klinika Urody SHE Katarzyna Krawiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 69

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*