Praca FRYZJER Ostróda Zakład Fryzjerski Damski Jolanta Kamińska Ostróda

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: fryzjer

Data publikacji: 2016-05-09

Lokalizacja: Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Zakład Fryzjerski Damski Jolanta Kamińska Ostróda

Stefana Czarnieckiego 32, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Zakład Fryzjerski Damski Jolanta Kamińska Ostróda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, podanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Stefana Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*