Praca FRYZJER OFPR/16/1106 (S) Limanowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER OFPR/16/1106 (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Limanowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: limanowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu dla osób do 30 roku życia z PO WER. mile widziane doświadczenie, umiejętności fryzjerskie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

J.Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanieOferta stazu dla osób do 30 roku życia z PO WER.Bezpośredni kontakt zdo pracodawcy: Studio Fryzur Creatif Dorota Dutka tel: 784 394 107.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: limanowski

Gmina pracodawcy: Limanowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Limanowa

Ulica pracodawcy: J.Marka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy