Praca FRYZJER Nisko Salon Urody "Solis" Sylwia Proksa

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc fryzjerska

Data publikacji: 2016-09-06

Lokalizacja: Nisko (podkarpackie)

Pracodawca: Salon Urody "Solis" Sylwia Proksa

Miejsce pracy:
PCK 2, 37-400 Nisko, powiat: niżański, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: niżański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nisko

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Salon Urody "Solis" Sylwia Proksa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: niżański

Gmina pracodawcy: Nisko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nisko

Ulica pracodawcy: PCK

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Słupsk (pomorskie)

strzyżenie, modelowanie, farbowanie
Studio Fryzjerskie IRENA - 2016-06-21 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

samodzielne prowadzenie salonu fryzjerskiego damsko- męskiego, strzyżenie, farbowanie włosów
SALON FRYZJERSKI ARLETA CIESZYŃSKA- BAR W ALBIGOWEJ - 2016-07-04 - Albigowa (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie damskie i męskie; wykonywanie zabiegów koloryzacji, przedłużania i zagęszczania włosów; wykonywanie upięć okolicznościowych; prostowanie keratynowe włosów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Pruszków (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie, układanie włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kraśnik (lubelskie)

farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska - 2017-08-01 - Andrespol (łódzkie)

wykształcenie kierunkowe, chęć do pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACJI - od 2 200 PLN

Obsługa pacjentów, realizacja recept, sprawdzanie towaru. Komunikatywność, dokładność.
Apteka Rodzinna sc - 2017-03-22 - Ulanów (podkarpackie)

Frabowanie "flembayage", upięcia okolicznościowe i weselne, strzyżenie nożyczkami i brzytwą. Praca na dwie zmiany, w przedziale czasowym 9-21.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

usługi fryzjerskie
Alfa Firma Handlowo-Usługowa Olga Wieczorek - 2017-07-20 - Bytom (śląskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Fryzjer damsko - męski. Po okresie próbnym możliwość pracy w większym wymiarze etatu.
EMILIA PIECHOCKA ZAKŁAD FRYZJERSKI "WERONIKA" - 2017-05-09 - Piła (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, sprzątanie swojego miejsca pracy
Studio Fryzjerskie Inspiracja Barbara Łukasik - 2015-12-03 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nisko (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Debrzno (pomorskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

Murowanie ścian budynków, docieplanie budynków, prace pomocnicze na budowie.
Zakład Remontowo-Budowlany Bajek Józef Nowosielec - 2017-03-10 - Nowosielec (podkarpackie)

świadczenie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Błonie (mazowieckie)

strzyżenie, upięcia, modelowanie, koloryzacja włosów
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "IZIS" BARTOS ANNA - 2016-12-06 - Ruda Śląska (śląskie)

- strzyżenie - modelowanie- farbowanieoraz wszystkie inne czynności związane z prowadzeniem zakładu fryzjerskiego na wysokim poziomie.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Błędów (mazowieckie)

Fryzjerstwo damsko-męskie. dwie zmiany I. 08:00-12:00 II. 12:00-16:00
Image Studio, Adam Małkiewicz - 2017-05-04 - Niemodlin (opolskie)

świadczenie usług fryzjerskich, obsługa solarium
Gabinet Kosmetyczno-Fryzjerski Małgorzata Putelbergier - 2017-03-17 - Połaniec (świętokrzyskie)

j.w
ROKSANA TROJANOWSKA - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

fryzjerstwo damskie, męskie i dziecięce
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Opole (opolskie)

zgodnie ze stanowiskiem i programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wolbrom (małopolskie)

Fryzjer. Praca na dwie zmiany w godzinach 8-20.
Salon Fryzur Hair Spa Monika Mazur - 2016-04-20 - Bolesławiec (dolnośląskie)

Wymagane 2 letnie doświadczenie na stanowisku fryzjera (nie wliczając praktyk zawodowych). Praca na cały lub 3/4 etatu. Kontakt telefoniczny lub osobisty z pracodawcą.
ATELIER URODY JUSTYNA PLUTA - 2016-01-05 - Rybnik (śląskie)

fryzjerstwo damsko-męskie
TAŃCZUK PIĘKNE WŁOSY AGNIESZKA TAŃCZUK - 2016-07-06 - Oleśnica (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie paznokci żelowyh, hybrydowych. Zabiegi na twarz.
"EUFORIA" Studio Urody i Masażu Magdalena Sobień-Kula - 2017-01-27 - Nisko (podkarpackie)

usługi fryzjerskie damsko-męskie
Zakład Kosmetyczno-Fryzjerski Jolanta Król - 2016-07-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Strzyżenie, farbowanie, modelowanie, fryzury okolicznościowe, trwała ondulacja.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

czas pracy:10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mielec (podkarpackie)