Praca FRYZJER Myślenice Salon Fryzjerski Katarzyna Szczurek

Słowackiego 8, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie, farbowanie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: możliwość zwiększenia etatu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myślenice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Myślenice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż mile widziany

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Katarzyna Szczurek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak wymagań

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: myślenicki

Gmina pracodawcy: Myślenice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślenice

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: zakład fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

kompleksowa osługa klienta, wykonywanie strzyżeń
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

pełen zakres prac związanych z fryzjerstwem damsko-męskim- strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,trwała ondulacja
Joanna Kabacińska STUDIO FRYZJERSKIE - 2017-03-23 - Poddębice (łódzkie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta restauracji, obsługa kasy fiskalnej
Rancho-Catering" Kazimiera Żegleń - 2017-03-31 - Skomielna Biała (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie, damske, fryzury okolicznościowe (np. na śluby, zabawę sylwestrową), zabiegi koloryzacji włosów, takie jak: farbowanie, rozjaśnianie, tworzenie pasemek, balejaż, dekoloryzacja, pełen zakres usług). System i rozkład czasu pracy: dwie zmiany: 8:00- 17:00 , 11:00- 19:00 , sobota: 8:00- 15:00.
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny NATASZA Natasza Żelazna - 2016-11-21 - Dobczyce (małopolskie)

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich tj. strzyżenie włosów, mycia i pielęgnowania włosów, czesania, rozjaśniania, koloryzowania, regenerowania,strzyzenie włosów na sucho lub mokro za pomocą różnego rodzaju nożyczek oraz maszynek do strzyżenia
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

FRYZJER - od 2 600 PLN

Fryzjer damsko-męski
STUDIO FRYZJERSKIE M & G MARIA WALASIK - 2016-04-28 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - do 925 PLN

HOLAJN IZABELA "METAMORFOZA" - 2016-04-28 - Bytom (śląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

pielęgnacja włosów, strzyżenie, farbowanie, stylizacja
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

ZAKRES OBOWIAZKÓW: strzyżenie, koloryzacja, trwała; WYMAGANIA:wykształcenie zawodowe lub średnie - fryzjer, pół roku doświadczenia zawodowego
SALON FRYZJERSKI SANA Angelika Kamińska - 2015-12-11 - Psary (śląskie)

STRZYŻENIE, MODELOWANIE, PRZYGOTOWANIE KLIENTA DO FARBOWANIA, FARBOWANIE, SPRZĄTANIE STANOWISKA SWOJEJ PRACY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, POŻĄDANE DOŚWIADCZENIE, MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO, PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY
STUDIO FRYZJERSTWA MARIAN SZODA - 2017-03-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zawiercie (śląskie)

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

strzyżenie damskie i męskie, stylizacja, koloryzacja, ondulacja
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Błonie (mazowieckie)

PROJEKTANT GRAFIKI STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Myślenice (małopolskie)

staż w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ustroń (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wiśniowa (małopolskie)

Wykonywanie usług z zakresu fryzjerstwa
JOANNA WOJDYNA SALON FRYZJERSKI "SCARLET" - 2016-05-16 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Zgodnie ze stanowiskiem.
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "BEAUTY"MAGDALENA JERUZAL - 2016-01-12 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

Obsługa klientów, farbowanie i strzyżenie damskie i męskie, trwała ondulacja, zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie, wykonywanie upięć, dbanie o czystość w salonie.
Studio Urody LENA Bogdan Małek - 2016-01-26 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie oraz produkcja dań, cateringu,obsługa cateringu oraz imprez masowych. Praca Poręba.
Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. - 2017-03-06 - Poręba (małopolskie)

w/g stanowiska
Salon Fryzjerski-Klinika Włosa Edyta Drej - 2016-11-02 - Kielce (świętokrzyskie)

modelowaniestrzyżenie damsko-męskiefarbowanieupięcia
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
Firma Handlowo-Usługowa "Żegleń" - 2016-08-23 - Skomielna Biała (małopolskie)

SPAWACZ BLACH NIERDZEWNYCH - od 1 850 PLN

spawanie stali nierdzewnej konieczne uprawnienia
Fabryka Mebli RYŚ sp.z o.o. - 2016-02-12 - Polanka (małopolskie)

wg stanowiska pracy
Firma Remontowo-Budowlana MASTERBUD - 2017-02-23 - Kraków (małopolskie)

zgodnie z kwalifikacją zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Świdnik (lubelskie)

dbanie o czystośc na stanowisku pracy, inicjatywa w zakresie kreowania potraw,racjonalne gospodarowanie towarem,
Dwor Sieraków Karolina Grabowska - 2016-10-28 - Sieraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż towarów w sklepie spożywczym.
Firma Handlowa "PRIMA" Anna Ciepiela - 2015-11-30 - Myślenice (małopolskie)

FRYZJER - 900 - 1 600 PLN

Strzyżenie, farbowanie.
Krystian Grabowski - 2016-01-08 - Ełk (warmińsko-mazurskie)