Praca FRYZJER Mielec kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: czas pracy:10.00-18.00

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 29 roku życia (do dnia poprzedzającego 30 urodziny), posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem specjalistycznym, obsługa urządzeń do czyszczenia i uzdatniania kanalizacji
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Dębno (świętokrzyskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

zabiegi w domu pacjenta oraz w gabinecie rehabilitacji
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Bolesławiec (dolnośląskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji, sporządzanie raportów i baz danych kleintów, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami, obsługa poczty firmowej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Operator myjni
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Leżajsk (podkarpackie)

TELEMONTER - od 1 850 PLN

Utrzymanie, naprawa, konserwacja sieci teletechnicznej
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Gryfino (zachodniopomorskie)

INSTRUKTOR KULTURALNO OŚWIATOWY - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Batowice (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 900 PLN

Realizacja programowa w zkresie nauczania przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowywanie ofert sprzedaży, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, obsługa krajalnicy i metkownicy, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sulejów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Żory (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Planowanie i realizacja sprzedaży, rozwijanie sprzedaży na rynku krajowym oraz zagranicznym, przygotowanie i analiza raportów, prognoz rynku (w j. rosyjskim i polskim), zaopatrzenia produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Rudawa (małopolskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Limanowa (małopolskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Uniejów (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olesno (małopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - do 1 850 PLN

montaż płytek drukowanych, testowanie urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACIWNIK OBSLUGI SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dobry (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, ELETECHNICZNYCH, SAP, AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ - od 2 000 PLN

montaż instalacji wysoko i nisko prądowych, instalacji sterowniczych wraz z podłączeniem szaf sterowniczych i elektrycznychpraca na umowę na czas określony, praca jednozmianowa w godzinach 8:00-16:00oferta dostępna w sali B
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Perły (warmińsko-mazurskie)

OPRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN - 997,4 PLN

Zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Kluczbork (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 000 PLN

pakowanie, zabezpieczanie i przygor=towywanie towaru do transportu
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Radomsko (łódzkie)

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

POMOC WE WSZYSTKICH CZYNNOŚCIACH DNIA CODZIENNEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ RUCHOWO;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW Z LUDŹMI, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DRUKARZ - od 2 000 PLN

praca na maszynach drukarskich
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Żywiec (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Prace porządkowe w gospodarstwie, głównie w sadzie. Dopilnowanie procesów wzrostu drzew, wykonywanie prac zleconych z obsługą maszyn rolniczych. Pomoc i organizacja załadunku towarów-jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacyjna pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Nowy Błędów (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

Analiza oraz dostarczanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych, tworzenie dokladnych, przejrzystych oraz efektywnych kodów programów o szerokim zakresie specyfikacji, tworzenie oraz usprawnianie zewnętrzynych oraz wewnętrznych specyfikacji oraz standerdowej dokumentacji wymaganej na każdym etapie cyklu życiowego projektu, weryfikacja danych testowych dla projektu, czasowe kończenie projektów.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS PORZĄDKOWYCH I CZYSTOŚCI - do 1 850 PLN

prace pozrządkowe,
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa klientów; wystawianie dokumentów magazynowych; prace biurowe; wprowadzanie danych do systemu; przyjmowanie dokumentów finansowo - księgowych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów bieznesowych, branża szkolno - papiernicza.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

Wystawianie faktur dla realizowanych dostaw. Wprowadzanie faktur do systemu. Kontrola nad obiegiem dokumentów.Utrzymywanie kontaktu z klientem.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)