Praca FRYZJER Łask Salon Fryzjersko Kosmetyczny p. Bogumiła Krawiec

Juliusza Słowackiego 2, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Samodzielna praca na stanowisku fryzjera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.25

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 463 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łask

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łaski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łask

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 463 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształceni zawodowe w zawodzie fryzjer, doświadczenie 2 lata.

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjersko Kosmetyczny p. Bogumiła Krawiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Ulica pracodawcy: Juliusza Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*