Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

OPERATOR URZĄDZEŃ DO MYCIA, NAPEŁNIANIA I ZAMYKANIA BUTELEK - od 2 000 PLN

prace fizyczne w zakładzie produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Klaudyn Pierwszy (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa komputera, obsługa osób korzystających z biura, utrzymanie czystości w miejscu pracy, obsługa telefoniczna klientów, podstawowe czynności marketingowo promocyjne firmy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Mysłowice (śląskie)

MONTER ROLET (ŻALUZJI) - 997,4 PLN

monter rolet
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe,rozładunek i załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

pracownik produkcji
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Tuczno (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 12 PLN

Tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Łomianki (mazowieckie)

TECHNIK WETERYNARII - od 1 850 PLN

usługi weterynaryjne,inseminacja bydła i trzody chlewnej, profilaktyka chorob zakaźnych,
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Siemiątkowo (mazowieckie)

TYNKARZ - od 15,5 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH NA KIERUNKU TECHNIK ADMINISTRACJI - od 2 647 PLN

Nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik administracji.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA NIESŁYSZĄCYCH - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Cigacice (lubuskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Drezdenko (lubuskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna, praca wykonywana zgodnie z zasasdamizgodności oraz stosowania zasad wspołpracy w zespole
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Jasło (podkarpackie)

POMOC KOSZTORYSANTA (S) - 997,4 PLN

obsługa biura, kontakty z kontrahentami, zamawianie towarów, wykonywanie przedmiarów robót
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Wojnicz (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

WPROWADZANIE I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, PRACE ADMINISTRACYJNO BIUROWE, KONTAKTY TELEFONICZNE, REKRUTACJA PRACOWNIKÓW Z UKRAINY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW MS OFFICE, PRAWO JAZDY KAT. B, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; PRACA W GODZINACH: 09.00 - 17.00;
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Lutynia (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wprowadzenie danych do systemów komputerowych poltax, bibliotek aktobsługa interesantów realizowanych w punkcie obsługi bieżącejobsługa korekt zeznań rocznychprzygotowanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 1 250 PLN

JW.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA - od 12,74 PLN

Monitorowanie ruchu osobowego,obserwacje i obchód terenu obiektu,przekazywanie informacje turystom.
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Obierwia (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK UBOJNI TAŚMA - od 875 PLN

Pomoc w pracach ubojowych, taśma, sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kaliszkowice Ołobockie (wielkopolskie)

INSTALATOR WOD. KAN I C.O. - od 1 850 PLN

Instalator wod. kan o c.o.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kolbuszowa (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Brzeg (opolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie specjalistycznej odzieży sportowej100 % WDT
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)