Praca FRYZJER Kluczewsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kluczewsko, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczewsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Strażacka 11, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Adres strony pracodawcy: brak

Ulica pracodawcy: Strażacka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

POMOC NAUCZYCIELA - ROBOTY PUBLICZNE (NIEGOSŁAWICE) - od 1 000 PLN

pomoc przy samoobsłudze dzieci, pomoc podczas spożywania posiłków, pomoc w utrzymaniu dyscypliny podczas zajęć, wycieczek itd, pomoc przy wykonywaniu pomocy dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Przecław (lubuskie)

BROKER INFORMACJI (RESEARCHER) - od 13 PLN

pozyskiwanie danych z źódeł informacji z rynku chińskiego,sporzadzanie raportów i baz danych klientów z Chin,obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin,obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Józefosław (mazowieckie)

SEKRETARKA ST(POWER) - 997,4 PLN

przyjmowanie korespondencji i jej segregowanieobsługa telefonu, faksów, kserokopiarkiprzygotowanie dokumentów do wysyłkiprowadzenie grafiku pracy prezesa i zastępcyodbieranie i wysyłanie poczty interentowej
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Łódź (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 400 PLN

prace w rejestracji, porządkowanie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Gołcza (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - do 2 770 PLN

Praca przy obiektach mostowych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Tarnów (małopolskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

układanie płytek i prace z tym związane
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Oświęcim (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace przy produkcji opakowań z tektury falistej
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Krobia (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE- STAŻ REZERWA ART 49 - 997,4 PLN

Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne- staż Rezerwa art 49
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Psary Małe (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MIN 3 LATA,
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

Ręczne zawijanie cukierków, pakowanie w opakowania zbiorcze, ważenie, metkowanie, prace porządkowe na hali produkcyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Miechów (małopolskie)

FRYZJER (POWER II) - 997,4 PLN

Strzyżenie damski i męskie, modelowanie włosdów.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)

POMOC MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych w magazynie, rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie. Wykształcenie zasadniecze zawodowe, umiejętność obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Pcim (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 3 500 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

Zbijanie palet bieżąca obsługa urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Pokrzywniaki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

Umiejętność obsługi maszyn do pakowania - maszyna do skinowania SK 74, umiejętność obsługi butelkarki.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Jabłonka (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU - 997,4 PLN

Operator urządzeń do produkcji makaronu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Rudniki (śląskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ogrodzieniec (śląskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

dobieranie narzędzi i przyrządów pomiaropwych do prac obsługowo-naprawczych,wykonywanie prostych napraw.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów, negocjowanie z kontrahentami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR CNC - do 2 300 PLN

Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, uchwytów, przyrządów obróbkowych, narzędzi skrawających oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych. Dobieranie i ustawianie parametrów obróbki detali, uruchamianie, obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie. Dobieranie na podstawie dokumentacji technicznej oprawek, uchwytów oraz innych parametrów warsztatowych do realizacji pracy. Eliminowanie podstawowych błędów obróbki. Holowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie, wprowadzanie danych do sterownika. Praca na terenie województwa dolnośląskiego - pełne oddelegowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wrocław (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 500 PLN

kontakt z dostawcami, analizowanie i negocjowanie cen materiałów i towarów, zamawianie towaru, kontrola terminowości dostaw, nadzór przyjmowanych towarów do magazynu, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, pilnowanie terminów ważności i trwałości towarów i materiałów oraz terminów zwrotów opakowań, czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kluczbork (opolskie)