Praca FRYZJER Kępno MAŁGORZATA MOŚ Salon fryzjerski "MAŁGORZATA"

Dąbrowskiego 14, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów fryzjerskich.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: MAŁGORZATA MOŚ Salon fryzjerski "MAŁGORZATA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SZWACZKA/ KRAWCOWA-1692 - od 1 850 PLN

wg stanowiskamożliwość transportu
ZPHU "ELTAP" Leszek Dworak - 2015-12-22 - Mroczeń (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
STUDIO FRYZUR damsko-męskich Anna Procyk - 2016-08-08 - Rzeszów (podkarpackie)

-Strzyżenie fryzur damskich i męskich-Praca jednozmianowa 10-18,-Kontakt telefoniczny 502-187-085
SALONIK FRYZJERSKI "PAULA" KATARZYNA STOLZ - 2016-03-07 - Tczew (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie, mycie głowy, upięcia okolicznościowe, koloryzacja, obsługa klienta, dezynfekcja narzędzi
Atelier Włosa Salon Fryzjerski Damsko- Męski Agnieszka Siuda - Wolska - 2017-02-23 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie, modelowanie, układanie fryzur
Salon Fryzjerski Studio Fryzur MAGDA Szwej Magdalena w Wodzisławiu - 2016-09-20 - Wodzisław (świętokrzyskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Rozwożenie towaru oraz wydawanie towaru z magazynu.
HURTOWNIA MALINKA AGNIESZKA CIESIELSKA - 2016-11-29 - Kępno (wielkopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Fryzjer damsko-męski
"STYLE" SALON FRYZJERSKI HUDZIAK DOROTA - 2016-11-03 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 950 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów bankowych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, call center lub bezpośredniej obsłudze klienta. Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności poprzez liczne szkolenia
PLACÓWKA PARTNERSKA ALIOR BANK - 2016-07-28 - Kępno (wielkopolskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich: strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
ART- FRYZ Iwona Bromka - 2016-02-26 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA C + E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie krajowym, kurs na przewóz rzeczy (Wynagrodzenie do uzgodnienia)
PPHU "TOMPOL" - Tomasz Pietrus - 2016-03-25 - Myjomice (wielkopolskie)

Farbowanie, modelowanie, stryżenie (męskie, damskie).
Anna Sadurska Zakład Fryzjerski - 2016-01-07 - Końskowola (lubelskie)

HYDRAULIK/POMOCNIK HYDRAULIKA - od 1 750 PLN

Montowanie instalacji oraz urządzeń sanitarnych.
POLSERWIS Wojciech Liebner - 2015-12-02 - Kępno (wielkopolskie)

strzyżenie, modelowanie
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "LIDIA" GRAŻYNA POLOWCZYK - 2016-12-07 - Ruda Śląska (śląskie)

pełen zakres prac związanych z fryzjerstwem damsko-męskim- strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,trwała ondulacja
Joanna Kabacińska STUDIO FRYZJERSKIE - 2017-02-21 - Poddębice (łódzkie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

praca na stan. fryzjer
Beautyful art. fryzjerskie Krystian Nowosad - 2016-07-20 - Chełm (lubelskie)

Strzyżenie, farbowanie, modelowanie, upięcia itp.
SALON KOSMETYCZNO - FRYZJERSKI BEAUTY ANITA WOJTCZAK - 2016-07-19 - Jarocin (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Garwolin (mazowieckie)

strzyżenie męskie, damskie, koloryzacja
SK Elektroinstal Sławomir Chudzik - 2016-03-10 - Włodawa (lubelskie)

jw.
"MAG-MIS" MAŁGORZATA KUŁAK - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

według stanowiska
NAILS Aneta Roszkiewicz - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

- obsługa klientów w zakresie pracy fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

Fryzjerstwo damsko- męskie
STUDIO URODY BARBARA SZUBERT - 2016-06-01 - Andrespol (łódzkie)

FRYZJER - do 460 PLN

Fryzjerstwo. Praca przez 2 godziny dziennie, 10 godzin tygodniowo, około 40 godzin miesięcznie. Miejsce pracy: "Fryzjerek", Magnolia Park.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

świadczenie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja
Salon Fryzjerski " IWONA" Iwona Nawłatyna - 2016-04-11 - Gdów (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Montaż stelaży; przenoszenie gotowych elementów mebli na magazyn
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Nowa Wieś Książęca (wielkopolskie)

KIEROWCA C - od 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie krajowym, kurs na przewóz rzeczy
PPHU "TOMPOL" - Tomasz Pietrus - 2016-01-08 - Myjomice (wielkopolskie)