Praca FRYZJER Jarosław ZIOBRO EDYTA - AIRCO-CHEMIC, HAIR SPA GLAMOUR

Romualda Traugutta 13/004A, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie, farbowania i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 667 312 274

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jarosław

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZIOBRO EDYTA - AIRCO-CHEMIC, HAIR SPA GLAMOUR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Romualda Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: Usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016