Praca FRYZJER Gołkowice Dolne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gołkowice Dolne, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Mycie głowy przy użyciu szamponów, strzyzenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzur, wykonywanie uczeseń inną techniką np. nawijanie włosów na wałki, suszenie, rozczesywanie i układanie, farbowanie lub rozjaśnianie włosów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołkowice Dolne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: asertywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: strzyżenie, modelowanie fryzur

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI PIECZARKARNI - 997,4 PLN

Prace związane z zakładaniem uprawy grzybów na podstawie programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Rudnik (mazowieckie)

MENEDŻER - od 1 750 PLN

Wspieranie działań fundacji.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

INSTALATOR-SERWISANT - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji
kontakt przez PUP - 2015-10-22 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

250U SZWACZKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radom (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Dębowiec (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Wymiana ogumienia w pojazdach, wyważanie kół.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów na sali sprzedaży, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNICZY PRACOWNIK TERENÓW ZIELENYCH - od 1 850 PLN

prace porządkowe, prace ogrodnicze na terenach zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Legnica (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

nauka, opieka oraz wychowanie dzieci
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Miechów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace administracyjno - biurowe, gromadzenie, rejestrowanie oraz przetwarzanie informacji i dokumentów, obsługa sprzętu biurowego
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kwidzyn (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

oferta stażu:sprawdzanie zgodności towaru z dokumentami, utrzymanie porządku na stanowisku pracym obsługa klientów firmy.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT - 997,4 PLN

Pomoc przy oprzątaniu zwierząt; wyrzucanie obornika; zadawanie karmy zwierzętom; pomoc przy pieleniu; prace porzątkowe w obejściu gospodarstwa.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Grabów (łódzkie)

SPRZEDAWCA-PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Praca w Kórnicy
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kórnica (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku na terenie szkoły, pracowni, gabinetów, sali gimnastyczne, szatni, korytarzach i toaletach wraz z uzpełnieniem materiałów higienicznych, pomoc w pracach przy terenie zielonym
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wojciechów (opolskie)

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

PILARZ - DRWAL MOTORNICZY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac leśnych, wycinka drzew, zrywka.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Lubaczów (podkarpackie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

przygotowanie: blach, koszyczków, form oraz surowców i półproduktów do produkcji; doświadczenie jako pomocnik piekarza
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Izbicko (opolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru, kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów, organizowanie właściwych warunków magazynowych dla poszczególnych towarów, dbanie o obieg stosownych dokumentów związanych z podejmowanymi czynnościami, monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, prowadzenie czynności załadowczych i wyładowczych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - BUDOWA KEBAPU - od 4 920 PLN

praca z mięsem, budowa kebapu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Złotkowo (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Mikołów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łapy (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 6 000 PLN

Przewóz towarów na terenie UE busem do 3,5 ton.
FHU "GOKARO", Roman Majewski - 2016-06-14 - Biczyce Dolne (małopolskie)

MASAŻYSTA MASAŻU TAJSKIEGO - od 1 850 PLN

wykonywanie masaży tajskich
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ I PAKISTAŃSKIEJ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni indyjskiej i pakistańskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Chełm (lubelskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Białystok (podlaskie)