Praca FRYZJER Gdynia Salon Fryzjerski Dorota p.Dorota Piłat-Jakimczyk

AL. ZWYCIĘSTWA 256, 81-525 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta w zakresie modelowania, strzyżenia, koloryzacja włosa.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana umiejętność strzyżenia i modelowania włosów.

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Dorota p.Dorota Piłat-Jakimczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Plac Górnośląski 4/1, 81-509 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Plac Górnośląski

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania potraw. Nauka utrzymywania czystosci pomieszczeń kuchennych oraz zmywalni.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI (POWER) - 997,4 PLN

Dekretowanie dokumentów księgowych, rozliczanie faktur, obsługa korespondencji, ewidencjonowanie dokumentów księgowych, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

Obsługa klienta, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
PRETTY WOMAN SPÓŁKA CYWILNA - 2015-11-16 - Kęty (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
HOTEL LIDIA sp. z o.o. sp. k. - 2016-09-13 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR HOTELOWY - od 3 000 PLN

• kontrola stanu technicznego obiektu, przyjmowanie zgłoszeń o awarii na obiektach• umiejętność identyfikacji i diagnozowania awarii, uszkodzeń i usterek,• wykonanie bieżących napraw i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami, egzekwowanie napraw gwarancyjnych, zlecanie kontroli serwisowych.• odczyty liczników zużycia mediów,• koordynacja pracy działu technicznego
"FOLWARCZNA" GÓRSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-06-09 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA D/S SPRZEDAŻY I ROZLICZEŃ USŁUG - od 2 350 PLN

- komunikacja z systemem informatycznym za pomocą VPN- przygotowanie i kompeltowanie umów klienta- podpisywanie umów
ZAKŁAD WYKONAWSTWA SIECI ELEKTRYCZNYCH "TELMAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-01 - Gdynia (pomorskie)

MALARZ - LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 500 PLN

Prace malarskie. Przygotowanie powierzchni do lakierowania proszkowego. Równomierne nakładanie elementów do pieca i wykładanie do suszenia.
PPHU "LIR-KOR" Ryszard Kordys - 2016-09-30 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - od 14 PLN

-OBSŁUGIWANIE I NADZOROWANIE PRACY MASZYN I URZĄDZEŃ W PROCESIE PAKOWANIA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH-WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH ORAZ WYZNACZENIE MASZYN DO WYKONANIA NAPRAW SERWISOWYCH ORAZ KONSERWACYJNYCH-PROWADZENIE OBOWIĄZKOWEJ DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ-WYKONYWANIE OPERACJI DEMONTAŻOWO-MONTAŻOWYCH, CZĘŚCI I ZESPOŁÓW URZĄDZEŃ-PRZEPROWADZANIE ROZRUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

modelowanie i strzyżenie
METAMORFOZA Salon Kosmetyczny Joanna Anna Konicka - 2015-12-01 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

BRYGADZISTA - od 2 750 PLN

Zapewnienie ciągłości produkcji, monitorowanie stanu zapasów.
EURO-PACK Wiesław M. Rynkowski - 2016-04-28 - Gdynia (pomorskie)

zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-dekretowaniu dokumentacji księgowej-zapoznaniu się w programem księgowym ,,SYMFONIA"-wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

SEKRETARKA- FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT (POŚREDNICTWO) - 997,4 PLN

Pozyskiwanie wolnych miejsc pracy marketing usług świadczonych przez Urząd Pracy. Przyjmowanie ofert pracy. Ewidencjonowanie przyjętych ofert pracy. Wprowadzanie ofert do programu komputerowego. Kojarzenie ofert pracy z bezrobotnymi (wyszukiwanie kart, pisanie wezwań, pomoc w organizowaniu giełd pracy).
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gdynia (pomorskie)

Kompleksowe fryzjerstwo damsko-męskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Legionowo (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 860 PLN

strzyżenie damskie, męskie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Skoczów (śląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: strzyżenie, koloryzacja, modelowanie; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/techniczne - fryzjer, doświadczenie jako fryzjer
Studio Fryzjerskie "LOOK" Anna Eisop - 2016-01-20 - Lubliniec (śląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Dbałośc o miejsce pracy, porządek. Wykształcenie zawodowe - fryzjer. Doświadczenie zawodowe min. 3 lata. Umiejętność upięcia, nakładania farby, strzyżenia.
STUDIO URODY "BENIA" - 2016-05-10 - Wołomin (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Pajęczno (łódzkie)

MALARZ KONSTRUKCJI METALOWYCH - PIASKARZ - od 13 PLN

Piaskowanie, szlifowanie i malowanie spoin spawalniczych i konstrukcji metalowych.
Eugeniusz Edward Wołyński - 2017-02-17 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 2 000 PLN

pomoc przy naprawie karoserii oraz podwozi samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gdynia (pomorskie)

Fryzjerstwo damsko - męskie
Zakład Fryzjerski Czerniecki Sylwester - 2016-10-18 - Leżajsk (podkarpackie)

INWENTARYZATOR - od 13,5 PLN

Liczenie towarów w sklepach sieci handlowychObsługa urządzeń do skanowania towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 950 PLN

Wykonywanie prac elektromechanicznych , elektrycznych przy naprawianym sprzęcie.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gdynia (pomorskie)

KOSMETYCZKA - 925 - 1 850 PLN

Godnie pojęta kosmetyka, dbałość o miejsce pracy
Solo Beauty Katarzyna Dobosz - 2016-02-23 - Gdynia (pomorskie)

POKOJOWA - RECEPCJONISTKA - od 1 800 PLN

Sprzątanie, praca w recepcji
Willa Magnolia - 2016-01-27 - Gdynia (pomorskie)

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

LISTONOSZ Z SAMOCHODEM - od 2 150 PLN

- doręczanie przesyłek i przekazów pieniężnych- informowanie klientów o usługach i towarach dostępnych w placówce pocztowejPraca od 8 - 16.
Poczta Polska SA - 2016-12-14 - Gdynia (pomorskie)