Praca FRYZJER Działdowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prace związane z wykonywanym zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Działdowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: działdowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Chopina 6, 13-200 Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: działdowski

Gmina pracodawcy: Działdowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Działdowo

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*