Praca FRYZJER/DĘBICA Dębica kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 387 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER/DĘBICA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 387 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: fryzjerskie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: fryzjerskie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Brzegowa 42, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: Brzegowa

Numer budynku pracodawcy: 42

Profil działalności pracodawcy: salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*