Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Złotoryja kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja i inne zabiegi, higiena osobista i salonu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 10.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik fryzjerstwa

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: odbyty staż

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.04.2016

Podobne oferty pracy

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 850 PLN

montaż wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Sarnia Góra (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta , komputera, kasy fiskalnej , zamawianie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Olesno (małopolskie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gorlice (małopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 750 PLN

Pielęgnacja i przycinanie drzew i krzewów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kolbuszowa Dolna (podkarpackie)

KSIĘGOWY - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Rzetelne i terminowe wprowadzenie dokumentów księgowych. Prowadzenie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT. Sporządzanie zestawień finansowych w arkuszach kalkulacyjnych. Obsługa programów księgowych BUCHALTER II, FINKA oraz Płatnik.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Serock (mazowieckie)

SPRZĄTANIE - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw logistyki
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Zielęcice (opolskie)

ELEKTRYK - od 1 950 PLN

Układanie instalacji na ścianach, kanałach, korytach. Przygotowanie i montaż osprzętu, trasowanie i układanie linii kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Mniów (świętokrzyskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

FRYZJERKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

utrzymywanie porządku na zakładzie, drobne naprawy sprzętów
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 1 900 PLN

Pracownik odpowiadać będzie za wykonywanie instalacji wentylacji i kliematyzacji na budowach u klientów pracodawcy.Na podstawie otrzymanej dokumentacji pracownik będzie musiał przygotować zestawienie potrzebnych elementów i urządzeń niezbednych do realizacji projektu. Następnie będzie wykonywał instalację zgodnie z dokumentacja projektową oraz możliwościami na budowie. W przypadku kolizjii lub innych zmian w stosunku do projektu wykonawczego pracownik bedzie musiał przygotować dokumentację podywkonawcza w programie Auto-cad lub pododbnym. Ponieważ do0kumentacja przygotowana jest w różnych językach, pracownik mus8i posługiwać się wskazanymi w wymaganiach językami w stopniu wystarczającym do pracy z projektem i późniejszej jego edycji. Miejsce pracy: ul. Mielecka Wrocław Kontakt kandydatów telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

- Pomocnicze prace ogólnobudowlane. - Wynagrodzenie: 1850 zł brutto. Umowa o pracę na 6 miesięcy.CV - Kontakt osobisty z Pośrednikiem Pracy w PUP Katowice w celu wydania skierowania.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Katowice (śląskie)

TAPECIARZ - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Szczuplinki (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

zapoznainie z asortymentem i zasadami stylist. ułożenia, pomoc przy dostawach towaru, wykaładnie towaru, trening umiejętności sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Polkowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK I LUB II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBOT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PROGRAMISTA - od 1 850 PLN

Napisanie kodu dla nowych i dotychczasowych projektów.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace budowlane, na nowych obiektach i do remontu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Turowo (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

analizowanie potrzeb Klienta, prezentacja przygotowanych ofert
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 000 PLN

załadunek, rozładunek towaru,prowadzenie samochodu cięzarowego
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Dzierzgoń (pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Goniądz (podlaskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

ANKIETER - od 2 000 PLN

Realizacja w terenie badań ankietowych, wymagających przeprowadzenia bezpośrednich wywiadów z respondentami, metodami wynikającymi z organizacji badań. Dbanie o jakość i kompletność zebranych danych oraz terminową realizację powierzonych zadań, zgodnie z przydzielonym zakresem prac.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Gorlice (małopolskie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - do 2 000 PLN

- roznoszenie ulotek na terenie obiektów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 900 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Chin, telefoniczne udzielanie chińskim klientom informacji o produktach,obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 900 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, dostarczanie towaru do klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Legnica (dolnośląskie)

SPEDYTOR - do 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wrocław (dolnośląskie)