Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Mszana Dolna kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mszana Dolna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: limanowski

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik w zawodzie fryzjer

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ogólne umiejętności z zakresu strzyżenia, modelowania oraz koloryzacji

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

J.Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: limanowski

Gmina pracodawcy: Limanowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Limanowa

Ulica pracodawcy: J.Marka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

RZEMIEŚLNIK - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ropczyce (podkarpackie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Sucha (mazowieckie)

ZGRZEWACZ - od 925 PLN

Zgrzewanie plandek samochodowych oraz okówanie boków plandek ułatwiające umieszczanie wiązanie i pasów.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Częstochowa (śląskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

prace w sekretariacie wydziału cywilnego
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żory (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Kłopoczyn (łódzkie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Obsługa narzędzi i urządzeń ogrodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ROZBIERACZ – WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK-KONSULTANT-IT - do 1 850 PLN

Tworzenie dokumentacji, projektowanie grafiki dla aplikacji mobilnych, serwis sprzętu komputerowego. Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Goleniów (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ/POMOCNIK BRUKARZA - od 2 800 PLN

Wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Jankowice (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KELNERKA/BARMANKA - 997,4 PLN

m.in. aranżacja sal konsumpcyjnych zgodnie ze zleceniem- dobieranie naczyń- doradzanie konsumentowi w wyborze potraw i napojów- rozliczanie kosztów wykonywanej usługi
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Węgierska Górka (śląskie)

OPERATOR KOPARKI/KOPARKO-ŁADOWARKI OFPR/16/1046 - od 2 000 PLN

wg stanowiska, raca na terenie województwa małopolskiego, pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "BET-BRUK" Kamil Sieja Laskowa 726 - 2016-04-11 - Laskowa (małopolskie)

MENEDŻER PRODUKTU - 997,4 PLN

PLANOWANIE I REalizacja zadań wynikających z promowania sklepu ze zdrową żywnością
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Latchorzew (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 950 PLN

MONTAŻ SIATKI ORAZ WYKONYWANIE PRAC ZLECONYCH PRZEZ KIEROWNIKA BUDOWY
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

REFDO30 - KELNER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, przygotowanie kawiarni do obsługi kelnerskiej, obsługa urządzeń i kas kelnerskich, inkasowanie należności od klientów, sprzątanie ze stołów
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Zawada (opolskie)

CIEŚLA OFPR/16/1537 - od 2 000 PLN

wg podanego stanowiska
Klimek Krzysztof Usługi Ogólno-Budowalne - 2016-05-25 - Słopnice (małopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Obsługa Kancelarii Radcy Prawnego, prowadzenie spraw kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Bełchatów (łódzkie)

KAMIENIARZ - od 1 750 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU STRON INTERNETOWYCH - od 1 850 PLN

tworzenie i realizacja strategii SEO/SEM, tworzenie i realizacja strategi Social, projektowanie modułów funkcjonalnych stro www, prezentacja w siedzibie danych klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu oraz dostawa towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

Zamiatacz
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Choszczno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 2 200 - 2 500 PLN

Magazynier Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw towarów, bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego Rozkładanie/układanie towarów w magazynie, Kompletowanie towaru do wydania w wewnętrznym obiegu oraz na zewnątrz firmy Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji przewozowej Prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie Gospodarka magazynowa w systemie informatycznym.Wymagania i oczekiwania: Uczciwość, dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość Znajomość procesów magazynowych Umiejętność pracy pod presją czasu Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Sprawna obsługa komputera i aplikacji w systemie Windows Wskazane posiadanie prawa jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY-STARSZY REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe w nieruchomościach fortecznych na terenie Gminy Miejskiej Kraków
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obieranie warzyw i jarzyn, dbanie o czystość na kuchni. Firma posiada kilka punktów gastronomicznych na terenie miasta Nowego Sącza.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie sie z instrukcją i regulaminem sądowym, przygotowanie korespondencji do wysłania, dołączanie korepondencji do akt, wykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika Sekretariatu Wydziału
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 2 640 PLN

Przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed