Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Jastrzębia Góra Bałtyckie Centrum H. U. "Rita" w Jastrzębiej Górze

DROGA RYBACKA 61, 84-104 Jastrzębia Góra, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo ogólnie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy:
Bałtyckie Centrum H. U. "Rita" w Jastrzębiej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Władysławowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębia Góra

Ulica pracodawcy: DROGA RYBACKA

Numer budynku pracodawcy: 61

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*