Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Gniezno Gamma Studio

Sikorskiego 14/2, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg zakresu czynności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: pozostali fryzjerzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Gamma Studio

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali fryzjerzy

Podobne oferty pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

według programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żary (lubuskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Fryzjer damsko - męski
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż sieci wodnych i kianalizacyjnych, mile widzien doświadczenie w zawodzie i umiejętność spawania
FIRMA HOPPE - 2017-01-04 - Gniezno (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
Firma Elektryczna "AMPEREK" - 2016-08-22 - Gniezno (wielkopolskie)

SZWACZKA, LUB PRACE PRZY PODKLEJANIU - od 1 850 PLN

szycie na maszynach szwalniczych, prace ręczne polegające na podklejaniu elementów cholewek obuwniczych
Zakład Produkcji Obuwia KORNECKI - 2016-09-05 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, trwała ondulacja, balejaż, kontakt z Klientem, dbanie o porządek na miejscu pracy. Praca w Bielsku-Białej, od poniedziałku do piątku dwuzmianowa w godz. 8.00-19.00, w soboty jedna zmiana w godz. 8.00-14.00 (grafik do ustalenia).
SALON FRYZUR INSPIRACJA" S. C. ANNA WOŁEK I SYLWIA PISKÓRZ - 2016-03-01 - Bielsko-Biała (śląskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

pelna księgowośc, mile widziany stopień niepełnosprawności, kontakt e-mail: aneta.kujawa (at) biuroprofit.home.pl
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Gniezno (wielkopolskie)

ZDOBIENIE OZDÓB CHOINKOWYCH - od 1 850 PLN

ręczne malowanie ozdób
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Gniezno (wielkopolskie)

KOORDYNATOR DS SPRZEDAŻY - od 1 PLN

Budowanie i zarządzanie zespołem konsultantek, pozyskiwanie nowych osób, organizowanie i prowadzenie szkoleń
STUDIO MAISZA STAR Marta Kląskała - 2016-03-08 - Gniezno (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 512 PLN

obróbka elementów żeliwnych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 2 000 PLN

Fryzjer damsko-męskiPraca na jedną zmianę:od 9-17.
Salon Fryzjerski " Monika " - 2017-01-10 - Borowa (podkarpackie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe mile widziane; dwie zmiany; miejsce pracy; Gliwice
Zakład Fryzjerski BARBARA KUCZERA - 2016-10-05 - Gliwice (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
Usługi Ogólnobudowlane ART-BUD Guzik Artur - 2016-09-27 - Sławno (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów oraz dostarczanie im zamówionego towaru, kontakt z klientem, przyjmowanie zapłat za zakupiony towar
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ruchocin (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA - od 1 850 PLN

prace z obsługą biura i klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Jankowo Dolne (wielkopolskie)

FRYZJER - CZERNIEJEWO - od 1 850 PLN

Strzyżenie, farbowanie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Czerniejewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc przy sprzedaży farb,art.metalowych,obsługa komputera i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie towarów, wprowadzanie towarów do systemu komputerowego, sprzedaż w oparciu o program komputerowy WF-MAG
Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego POMET Wronki - 2016-10-26 - Gębarzewo (wielkopolskie)

praca w salonie fryzjerskim, wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Salon Kosmetyczny "BĄDŹ PIĘKNA(Y)" Małgorzata Stasik - Kaszuba - 2016-12-09 - Sosnowiec (śląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

łączenie części elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, metali nieżelaznych i ich stopów
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gniezno (wielkopolskie)

KONWOJENT - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK TARTAKU - od 1 850 PLN

prace przy obróbce drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 000 PLN

Anna Bigos Zakład Fryzjerski I&k - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK WETERYNARII - od 2 100 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NATRYSKOWEGO NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 850 PLN

obsługa maszyn natryskowych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Jankowo Dolne (wielkopolskie)

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Zakład Fryzjersko Kosmetyczny Halina Kozera - 2016-08-30 - Gdynia (pomorskie)