Praca INSTRUKTOR FITNESS Lidzbark Warmiński kontakt przez PUP

SEO in House

Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych w siłowni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: instruktor fitness

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: imienne skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness

Podobne oferty pracy

GOSPODARZ DOMU - od 2 201,01 PLN

utrzymanie czystości wewnątrz budynków i utrzymanie terenów zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MASARNI - od 925 PLN

POMOC W ETAPACH PRACY NA POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁACH MASARNI
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Dąbrowa (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (EFS DLA OSÓB POWYŻEJ 29 R.Ż.) - od 1 850 PLN

Praca fizyczna, robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Polanów (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie dokumentacji medycznej, wprowadzanie danych pacjentów do programu komputerowego, przyjmowanie i wysyłanie faksów.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - od 2 050 PLN

prace porządkowe w Ośrodku
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Białobrzegi (mazowieckie)

MONTER SPRZĘTU AGD I GASTRONOMICZNEGO - 997,4 PLN

NAUKA; PODSTAW CHŁODNICTWA; NAUKA BUDOWY, ZASAD DZIAŁANIA, DIAGNOZOWANIA SPRZĘTU CHŁODNICZEGO, PRALNICZEGO , CHŁODNICZEGO I ZMYWAREK; ZASAD PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ślesin (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 200 PLN

malowanie pojazdów, naprawa lakiernicza, wykonywanie czynności związane z remontem i renowacja powierzchni nadwozi samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Łomianki (mazowieckie)

BARMAN - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

proste prace fizyczne przy produkcji mebli, prace pomocnicze i organizacyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - od 1 850 PLN

obsługa solarium, sprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wysoka (wielkopolskie)

ASYSTENT PODATKOWY - STAŻ - 997,4 PLN

WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU, GRUPOWANIE DOKUMENTACJI W ZALEŻNOŚCI OD FORMY OPODATKOWANIA, WYPEŁNIANIE EWIDENCJI PRZYCHODÓW, KPIR, EWIDENCJI ZAKUPU I SPRZEDAŻY, NALICZANIE PODATKU VAT ORAZ MIESIĘCZNYCH ZALICZEK PODATKU DOCHODOWEGO, WERYFIKACJA DOKUMENTACJI KSIĘGOWEJ, UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PRZYPADKÓW PODATKOWYCH I KSIĘGOWYCH, PRACA NAD DOKUMENTACJĄ KADROWO- PŁACOWĄ
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

OPERATOR MASZYN PRZENOŚNIKÓW - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn obrzynarki, wielopiły, strugarek, frezarek ,przenosników, manipulacje tarcicy, bieżąca konserwacja maszyn.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Tyble (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 8 000 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Gubin (lubuskie)

ARCHITEKT - od 2 000 PLN

Pracekreślarskie, pomoc przy sporządzaniu projektów
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nowy Targ (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Swojęcin (mazowieckie)

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kargowa (lubuskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

Obszywanie firan i zasłon, modelowanie firan i zasłon, przyszywanie taśm i dekoracji do firan i zasłon.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

zakładanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej,zakładanie centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Szelejewo (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - do 3 500 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI ORIENTALNEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ORIENTALNEJ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CHIŃSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 1 000 PLN

Nitowanie, kształtowanie metali, szlifowanie wg. wzoru, wykonywanie wyrobów z metalu-balustrady, cięcie, szlifowanie, gięcie, rozwiercanie, wiercenie.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Obłotne (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Nauka gotowania wg przepisów obowiązujących w restauracji. Gotowanie i przygotowywanie potraw dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)