Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Andrespol "DOROTEX" Dorota Szymkowska

Rokicińska 105, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Andrespol

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: fryzjer*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie na w/w stanowiska 2 lata

Nazwa pracodawcy: "DOROTEX" Dorota Szymkowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Górna 5, 95-006 Bukowiec, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łódzki wschodni

Gmina pracodawcy: Brójce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bukowiec

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*