Praca FRYZJER Bielsk Podlaski kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska i programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielsk Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bielski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

3 Maja 17, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: bielski

Gmina pracodawcy: Bielsk Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsk Podlaski

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 17

Profil działalności pracodawcy: salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KALETNIK - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Białystok (podlaskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

czytanie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych, obsługa elektronarzędzi oraz innych narzędzi stosowanych przy pracach pomiarowych takich jak: wiertarka, grubowkręt,szlifierka kątowa, klucz nasadowy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Słupsk (pomorskie)

MALARZ - do 1 850 PLN

MALOWANIE WAŁKIEM, PĘDZLEM, PRZYGOTWYWANIE POWIERZCHNI DO MALOWANIA, MALOWANIE BUDYNKÓW WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Jarosław (podkarpackie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radomsko (łódzkie)

1450U MENADŻER USŁUG GASTRONIMICZNYCH - od 1 850 PLN

do uzgodnenia
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ K/M - od 1 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, wielkość etatu 3/22, wynagrodzenie zgodne z kartą nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - do 2 500 PLN

Sprzątanie pokoi i pomieszczeń w hotelu.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt z pracodawcą osobisty w godz 9-15Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY USŁUG TURYSTYCZNYCH- ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU - od 1 750 PLN

sprzedaż usług turystycznych, przygotowywanie ofert, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lubin (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Mechanika pojazdowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będzie obsługa urządzeń biurowych, udzielanie informacji interesantom, przepisywanie pism na komputerze, wyrabianie leghitymacji szkolnych, dostarczanie dokumentacji do MZOS
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Mława (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Trzcianki (lubelskie)

Przyjmowanie i sprawdzanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bogoria (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

nauka wystawiania faktur, przyjmowanie towaru do sklepu, dbałość o ogólny wizerunek sklepu, pomoc przy hodowli ryb i koralowców
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

TECHNOLOG - od 1 850 PLN

Zapoznanie się z wydziałami produkcyjnymi, systemem AX, technikami normowania czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Bochnia (małopolskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa stanowiska bistro, kawowego i klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

Naprawa sprzętu ogrodniczego.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Zagórów (wielkopolskie)

1. Obsługa komputera.2. Odbieranie telefonów.3. Prowadzenie rozmów handlowych z dostawcami i odbiorcami dot. branży rolniczej.4. Pomoc przy przygotowywaniu ofert.5. Obsługa programu magazynowego.6. Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łęczyca (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa magazynu - rozładunek i załadunek, kompletowanie i wydawanie towarów. Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godziniach 8.30-16.30.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Michałowice (mazowieckie)

PRACOWNIK SOCJALNY - 997,4 PLN

prowadzenie spraw osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Grabie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łaziska (mazowieckie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 200 PLN

montaż suchej zabudowy, sufity systemowe, flizowanie,malowanie, szpachlowanie, docieplenia budynków
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Głęboka (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

ewidencjonowanie sprzedażytj.: wystawianie faktur, paragonów, korekt, dokumentów magazynowych; przyjmowanie zamówień; przyjmowanie płatności, obsługa klientów przy wyborze towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

DOBRA OBSŁUGA KLIENTA, ZNAJOMOŚĆ WIETNAMSKICH MAREK, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, ZAMAWIANIE TOWARÓW I WYSTAWIANIE NA PÓŁKI, WYDAWANIE PARAGONÓW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Magdalenka (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA/STAŻ - 997,4 PLN

wprowadzanie faktur do systemu, kontrola nad obiegiem dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Opole Lubelskie (lubelskie)