Praca FRYZJER Andrespol Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Rokicińska 121, 95-020 Andrespol, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Andrespol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Andrespol

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łódzki wschodni

Gmina pracodawcy: Andrespol

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Andrespol

Ulica pracodawcy: Rokicińska

Numer budynku pracodawcy: 121

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta- samodzielna praca na stanowisku fryzjer/stylista.
TWÓJ FRYZJER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA - 2016-06-30 - Częstochowa (śląskie)

strzyżenie włosów,farbowanie włosów,mycie i trwała ondulacja.
Sklep Spożywczo - Monopolowy "NAPOLEON" - Małgorzata Duplaga - 2016-01-25 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

FRYZJER - od 925 PLN

strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, farbowanie i pozostałe zabiegi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ruda Śląska (śląskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

do uzgodnienia
Salon Fryzjerski FryzStyle Urszula Chrostek - 2015-11-30 - Rzeszów (podkarpackie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

wymiana, naprawa opon , wyważanie kół
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Koluszki (łódzkie)

Strzyżenie, farbowania i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 667 312 274
ZIOBRO EDYTA - AIRCO-CHEMIC, HAIR SPA GLAMOUR - 2016-04-13 - Jarosław (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Licheń Stary (wielkopolskie)

BETONIARZ - od 2 200 PLN

Obsługa maszyny do produkcji elementów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rzgów (łódzkie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

Strzyżenie damsko-męskie
Salon Fryzjerski "Odnowa" Marzena Bielawa - 2016-12-06 - Skarszewy (pomorskie)

strzyżenie, farbowanie, modelowanie, zabiegi pielegnacyjne na włosy
SALON FRYZJERSKI Ewa Skowron - 2016-05-12 - Łuków (lubelskie)

SPAWACZ - od 17 PLN

cięcie złomu
PPHU IWA - 2016-10-03 - Koluszki (łódzkie)

świadczenie usług fryzjerskich
Salon Fryzjerski Krzyś Zofia Więcaszek - 2016-07-06 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW - od 2 000 PLN

sprzedaż samochodów - znajomość tematów motoryzacyjnych
Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. LANDCAR D. Krzewiński - 2016-04-01 - Starowa Góra (łódzkie)

POMOCNIK OGRODNIKA TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

Sprzątanie terenów, pielęgnacja roślin, trawników, kwietników, rabat, przesadzanie, sadzenie roślin, drzew, krzewów, podlewanie, koszenie trawników, usuwanie chwastów
Magdalena Leszczyńska - 2016-09-14 - Brójce (łódzkie)

obsługa klienta, wykonywanie strzyżeń, koloryzacji i pielęgnacji, przyjmowanie zapisow telefonicznych, dbanie o czystość w salonie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - od 9,25 PLN

Salon Fryzjerski "Elżbieta" E.Klimowicz-Pietrzyk - 2016-03-16 - Zakopane (małopolskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Andrespol (łódzkie)

strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, baleyage
Studio Fryzjersko-Kosmetyczne "PAPILON" Urszula Stępień - 2016-04-22 - Zawiercie (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Konin (wielkopolskie)

Praca od wtorku do soboty, strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja
STUDIO FRYZUR - 2016-11-09 - Pawłowice (śląskie)

strzyzenie, farbowanie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Złotów (wielkopolskie)

Układanie fryzur zgodnie z życzeniem klienta. Doradztwo w wyborze odpowiedniej fryzury, dopasowanie do kształtu twarzy klienta i jego kolorystyki. Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja fryzur, inne zabiegi pielęgnacyjne.
Studio Visage Edyta Bartold - 2016-11-03 - Gostynin (mazowieckie)

Farbowanie, strzyżenie, stylizacja, koloryzacja
Salon Fryzjerski "JOANNA" Joanna Kołtun - 2016-08-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Złotów (wielkopolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Grodków (opolskie)

Fryzjerstwo damsko-męskie
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Małgorzata Borońska - 2016-06-10 - Gdynia (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed