Praca FREZER - TOKARZ Konarzewo kontakt przez PUP

Stanowisko: FREZER - TOKARZ

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: toczenie elementów

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Konarzewo (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Konarzewo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER - TOKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konarzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Ks.Prymasa Wyszyńskiego 8/, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Ks.Prymasa Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8/

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015