Praca FREZER Leśna Firma Produkcyjno-Handlowa" Anstal" Andrzej Jurczenko Leśna

Stanowisko: FREZER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Frezowanie w stali

Data publikacji: 2016-01-28

Lokalizacja: Leśna (dolnośląskie)

Pracodawca: Firma Produkcyjno-Handlowa" Anstal" Andrzej Jurczenko Leśna

Smolnik 78, 59-820 Leśna, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leśna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leśna

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Frezer (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. zawodowe, rok doświadczenia na stanowisku Frezer

Nazwa pracodawcy:
Firma Produkcyjno-Handlowa" Anstal" Andrzej Jurczenko Leśna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłac na adres ansatal (at) anstal.com.pl, anstal (at) anstal (at) onet.eu

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Leśna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leśna

Ulica pracodawcy: Smolnik

Numer budynku pracodawcy: 78

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer