Praca FREZER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: FREZER

Wynagrodzenie: od 10,4 PLN

Zakres obowiązków: przestrzeganie przepisów BHP i poż, praca na frezerkach

Data publikacji: 2015-12-07

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przestrzeganie przepisów BHP i poż, praca na frezerkach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10,4 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FREZER

Data zakończenia pracy: 01.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność dokonywania pomiarów, dobra znajomość rysunku technicznego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 2 100 PLN

przygotowanie otworów budowlanych,wykonywanie prac związanych z wnoszeniem budowli,przygotowanie elementów zbrojenia zgodnie z dokumentacją projektową,układanie miesznki betonowej w deskowaniu,obsługa maszyn do cięcia betonu,drewna oraz do ubijania powierzchni pod wylewki betonu
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Zawada (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW 3,5 TONY W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Kierowca zestawu ciężraowego (ciągnik + naczepa) na trasach międzynarodowych. Umow ana okres próbny 3 m-ce, następnie umowa na czas określony, indywidualny rozkład czasu pracy, wyjazdy międzynarodowe, wyjazd z Wrocławia, wynagrodzenie 1850 zł brutto + ryczałty za wyjazdy zagraniczne
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wrocław (dolnośląskie)

615U MECHANIK SAM. - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

obsługa koparki
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Sokolniki (podkarpackie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

pracownik obsługi myjni
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Jasienica Rosielna (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedazu, wykonywanie prac związanych z obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatnicznego.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Robakowo (pomorskie)

obsługa klienta,układanie towaru,obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Żarki (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona i dozór obiektów
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWY-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ TELEINFORMATYCZNYCH - 997,4 PLN

Pozostali operatorzy urządzeń teleinformatycznych-budowa infrastruktury teleinformatycznej oraz wykonywanie przyłączy abonenckich
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn stolarskich, praca przy procesach wytwórczych półfabrykatów meblowych, kontrola jakości półfabrykatów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Konewka (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 500 PLN

wymiana rozrządów, pomoc przy naprawach silnika
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Zielona Góra (lubuskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Poddębice (łódzkie)

OPERATOR MOBILNYCH TRENAŻERÓW POŻAROWYCH - od 1 340 PLN

obsługa i konserwacja trenażerów pożarowych, obsługa sprzętu pożarniczego
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Henryków-Urocze (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (FLORYSTA) - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie oraz dokument świadczący o ukończeniu kursów florystycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Wolsztyn (wielkopolskie)

HANDLOWIEC K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Pomoc przy zrywce i pozyskaniu drewna, zadania z zakresu hodowli lasu.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Jawor (dolnośląskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Jarosław (podkarpackie)

POMOCNIK PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO - od 1 000 PLN

Wykonywanie wszystkich prac ogólnobudowlanych, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac wykończeniowych przy produkcji mebli z drewna litego
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łużna (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac budowlanych przy dociepleniach
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Syrynia (śląskie)

STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA-STAŻ - 997,4 PLN

MONTAŻ MEBLI, POMOC STOLARZA
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY ( 50+) - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych wewnątrz obiektów mieszkaniowych i przemysłowych, budowa oświetlenia ulicznego oraz innych instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wilków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU PRODUKTYWNEGO I MARKETINGU - od 3 500 PLN

działania produkcyjno - marketingowe
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Żywiec (śląskie)

KOSZTORYSANT - SERWISANT INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

kosztorysowanie robót instalacyjnych, wykonywanie napraw instalacji sanitarnych (wod.kan.c.o.) w ramach serwisu awaryjnego
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Głogów (dolnośląskie)

PIZZERMAN - od 1 850 PLN

produkcja ciasta, przygotowywanie pizzy, krojenie składników, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, czyszczenie pieca
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Świnoujście (zachodniopomorskie)