Praca FREZER Elbląg Katarzyna Małuszkiewicz Katmal Service

Malborska 93 B, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wynagrodzenie 2100 netto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Elbląg

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność czytania rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
5 lat doświadczenia w zawodzie, w ostatnim okresie czasu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Katarzyna Małuszkiewicz Katmal Service

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umówić się na spotkanie, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Malborska

Numer budynku pracodawcy: 93 B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.01.2016