Praca FREZER CNC Świdwinek Ferroplast, Z.E.D.Rybiccy Spółka Jawna

78-300 Świdwinek 29A, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn frezerskich, programowanie, wykonytwanie prac frezerskich wg ustalonych wytycznych. Wynagrodzenie 1750 + premia uzaniowa.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: FREZER CNC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdwinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdwiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdwin

Zawód:
tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość obróbki skrawaniem

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość rysunku technicznego/czytanie planów

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: na wskazanym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Ferroplast, Z.E.D.Rybiccy Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+ list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: świdwiński

Gmina pracodawcy: Świdwin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdwinek

Numer budynku pracodawcy: 29A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015