Praca FORMOWACZ CHOLEWEK Myszków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Formowanie cholewek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: FORMOWACZ CHOLEWEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myszkowski

Zawód: cholewkarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 27.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: solidność, obowiązkowość,zdolności manualne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: mile widziane doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: myszkowski

Gmina pracodawcy: Myszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myszków

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: produkcja obuwiaankieta 2013

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cholewkarz