Praca FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH Zalewo PPHU POLIROL Sp.j. M.Jacyno Zalewo

Kilińskiego 8, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: laminowanie ręczne, obsługa elektronarzędzi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zalewo

Zawód: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie na stanowisku formierz tworzyw sztucznych mile widziane, istnieje możliwość przyuczenia osoby do wykonywania w/w zawodu.

Nazwa pracodawcy: PPHU POLIROL Sp.j. M.Jacyno Zalewo

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Zalewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zalewo

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych