Praca FLORYSTA - SPRZEDAWCA Wałcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 28.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 41

Profil działalności pracodawcy: kwiaciarnia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowwiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Olkusz (małopolskie)

MODERATOR TREŚCI INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

Moderowanie treści w sklepie internetowym (aktualizacja opisów, atrybutów, dodawanie produktów), prosta obróbka fotografii produktów, dodawanie danych, kreacja mailingów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FREZER DREWNA DPC ART 49 - od 1 850 PLN

praca w drewnie
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Damasławek (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 3 900 PLN

sprzedaż usług turystycznych, obsługa partnerów handlowych w języku obcym, sporzadzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży w j.arabskim
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Poznań (wielkopolskie)

INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 0256) - 1 850 - 3 700 PLN

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż, przyjmowanie artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie towarów do sprzedaży, dbanie o czystość stanowiska pracy, przestyrzeganie przepisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR MIESZALNIKA FARB - od 1 850 PLN

Wydawanie towaru z magazynu, obsługa mieszalnika farb
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Jasło (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw; układanie i wydawanie towarów; obsługa wózka paletowego ręcznego; zapoznanie się z organizacją pracy magazynu; wystawianie dokumentów magazynowych; kontrola stanów magazynowych; załadunek i rozładunek transportu towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Praca w dziale logistyki
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warka (mazowieckie)

TOKARZ / FREZER - od 2 500 PLN

obsługa tokarki, tłoczenie elementów stalowych, frezowanie, znajomość rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Szychowo (kujawsko-pomorskie)

DRUKARZ - 997,4 PLN

zasprzmycie zestawów drukujących, klejenie matryc polmerowych na wałkach drukowych, przygotowywanie farb do druku-rozcieńczanie, mieszanie kolorów, zasprzężenie maszyny wałkami drukowymi: założenie wałków z matrycami na odpowiednich zestawach, zazębiene zestawów, ustawianie i zgranie nadruku, odczyt karty zlecenia, kontrola procesu druku
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Płudy (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Nowa Brzeźnica (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 11,5 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIEŻAROWYCH I OSOBOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa samochodów ciężarowych i osobowych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Chorzów (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

doświadczenie w zawodzie, prof. II; rej, przed 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/ SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 900 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, załatwianie reklamacji, obsługa klienta i kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Legnica (dolnośląskie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

Tapicerowanie mebli.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kartuzy (pomorskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 13,36 PLN

Sortowanie i układanie eksponowanie towarów(warzywa owoce)
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Opole (opolskie)

MŁODSZY PRACOWNIK MAGAZYNU - do 1 850 PLN

Wykształcenie podstawowe lub zawodowe; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych bocznych; rozładunek/ załadunek materiału; dostarczanie materiału na linię produkcyjną; wykonywanie innych prac magazynowych; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gliwice (śląskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

koordynowanie prac, raportowanie, kompletowanie dokumentów, kontakty z dostawcami chińskojęzycznymi, obsługa klientów i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montowanie konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Rąbień (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Poddębice (łódzkie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów gotowych z drewna
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Gnatowo (warmińsko-mazurskie)

ROZDZIELCO -KROJCZY - od 1 850 PLN

kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Barlinek (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dowóz towaru do klienta, załadunek towaru na samochód
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Uniejów (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Gliwice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed