Praca FLORYSTA-SPRZEDAWCA Police "OLEŃKA" Grąbczewska Wiesława

Ludwika Zamenhofa 44e, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
układanie bukietów i sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FLORYSTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Police

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Police

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Florysta*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ukończony kurs florystyki i bukieciarstwa

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "OLEŃKA" Grąbczewska Wiesława

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: policki

Gmina pracodawcy: Police

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Police

Ulica pracodawcy: Ludwika Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 44e

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*