Praca FLORYSTA - SPRZEDAWCA Drezdenko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

sprzedaż roślin, pielęgnacja
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Kleszczów (łódzkie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Nieżychowice (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Blacharz samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 100 PLN

naprawa i konserwacja form wtryskowych, regenaeracja narzędzi, naprawa, szlify, pasowanie, montaż nowych narzędzi, analiza uszkodzeń form, przegląd form, znajomość rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Ciechów (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 600 PLN

- obsługa kliena zagranicznego poprzez różne kanały komunkacji (telefon, web-chat, email)- aktualizacja danych w systemach- przygotowywanie dokumentacji, raportów
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Poznań (wielkopolskie)

USTAWIACZ-KONSERWATOR FORM WTRYSKOWYCH - od 1 850 PLN

ustawianie i konserwowanie form wtryskowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

KOREKTOR TEKSTU - od 2 200 PLN

Korekta składu, pisanie i redagowanie tekstów.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Bełchatów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH -

1. Zapoznanie z pracą sekreatriatu.2. Wpisywanie spraw do rejestrów, repertoriów.3. Wykonywanie kserokopii.4. Wysyłanie korespondencji do stron postępowania przygotowawczego.5. Przepisywanie pism.6. Zszywanie akt postępowań przygotowawczych.7. Podkładanie zwrotnych poświadczeń odbioru postanowień, pism.8. Wykonywanie innych czynności zleoconych przez prokuratorów, kierownika sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łęczyca (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO-KONWOJENT - 4 000 - 6 000 PLN

przewóz ładunków, obsluga techniczna pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 950 PLN

obsługa sprzętu biurowego, programu ksiegowego, sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Żarki (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER STAŻ FP - 997,4 PLN

obsługa gości hotelowych i restauracji
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żagań (lubuskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przyrządzanie posilków mieszkańcom Domu zgodnie z ustalonym jadłospisem dekadowym. Porcyjonowanie i wydawanie posiłków, dbalość o stan sanitarny kuchni oraz podręcznego sprzętu kuchennego.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bulowice (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA. - 997,4 PLN

Przygotowanie oferty produktu firmy, przygotowanie dokumentów dla klienta detalicznego, sporządzanie planu dnia dla działu obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Szczucin (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

dbaniie o stan techniczny nieruchomości, bieżące naprawy, utrzymanie czystości klatek schodowych i terenu wokół obiektu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK MYJNI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radzymin (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, ustawiczne dbanie o higienę stanowiska pracy, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Grudzkowola (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 13,91 PLN

monter instalacji sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zabrze (śląskie)

HOT KITCHEN CHEF - od 2 850 PLN

zaopatrywanie lokalu w produkty żywnościowe, odpowiedzialność za przygotowanie dań kuchni indyjskiej pod nadzorem hinduskiego szefa kuchni, składanie zamówień na materiały u hinduskich dostawców. przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym indyjskimi, zgodnie z poleceniami przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Leszno (wielkopolskie)

SEKRETARKA/ASYSTENTKA ZARZĄDU - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie wyższe administracyjne. Samodzielne prowadzenie sekretariatu, rejestru, delegacji, urlopu, realizacja zadań przez przełożonego, dbanie o precyzyjne infiormowanie interesantów.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rybnik (śląskie)

PRZEWODNIKI - od 2 300 PLN

przewodnik turystyczny miejski na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

MENEDŻER SPRZEDAŻY - od 3 500 PLN

Menedżer Sprzedaży w dziale ogród. Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Zakres zadań: zarządzanie zespołem i organizacja pracy - sprawowanie dyżurów nad całym marketem.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER MEBLI - od 11,56 PLN

Montaż mebli przy użyciu narzędzi do obróbki ręcznej i urządzeń mechanicznych,kompletowanie elementów mebli,dopasowanie okuć i akcesoriów meblowych,sprawdzanie elementów montażowych,obsługa mechanicznych i ręcznych przyrządów montażowych,skręcanie poszczególnych elementów mebli,konserwacja urządzeń i narzędzi stosowanych przy montażu mebli.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Andrychów (małopolskie)