Praca FLORYSTA Nowe kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowe, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, kasy fiskalnej, umiejętność robienia bukietów, strojenie samochodów i kosciołów, umiejętność robienia wiązanek okolicznosciowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staz dla oosby do 30 roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUPCV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

ELEKTROMECHANIK (UZUPEŁNIENIE DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lubin (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

obsługa wózka widłowego, transportowanie towarów do Hali.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Koło (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy handlowców
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Mroków (mazowieckie)

DORADCA - od 6 000 PLN

- Wykonywanie zleconych prac: weryfikacja zgodności realizowanych zleceń ze standardami rachunkowości, audytu i raportowania, proponowanie rozwiązań usprawniających funkcjonowania procesów, identyfikacja obszarów szkoleniowych, tworzenie i prowadzenie szkoleń dla pracowników.- Wynagrodzenie: nie mniej niż 6000 zł/brutto. Pierwsza umowa o pracę na okres pięciu miesięcy, docelowo umowa o pracę na okres do trzech lat (01-11-2016 - 31-10-2019).- Praca: 8:00-16:30 (z przerwą na obiad). Wymagane ukończone studia na kierunku ekonomicznym (rachunkowość, finanse, ekonomia). Wymagane doświadczenie zawodowe minimum dwu letnie w obszarze finansów i audytu finansowego. Wymagane doświadczenie w zakresie sprawdzania poprawności sprawozdań finansowych. Wymagana bardzo dobra znajomość pakietu ms office, umiejętności analityczne, organizacyjne, pracy w zespole. Wymagana znajomość języka angielskiego w mowie w stopniu biegłym oraz w piśmie w stopniu biegłym.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Katowice (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 750 PLN

Wykonywanie drobnych napraw konserwacyjnych w budynkach ZSL
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 12 - 17 PLN

Przyjęcia/wydania materiałów, dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie, sporządzanie okresowych inwentaryzacji,współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, konstrukcyjny, zakupy)
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Skierniewice (łódzkie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Radom (mazowieckie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Radymno (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWY, ELEKTRYK, HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych, remontowych na terenie Niemiec (Dortmund, Berlin) . Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie i wyżywienie. Wynagrodzenie wyplacane jest za przepracowany okres jednego miesiąca, w skład którego wchodzi podstawa+dieta+nadgodziny. Pracownicy przebywają na terenie DE 3 tygodnie poczym wracaja do PL na tygodniowy odpoczynek.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU (14PJ) - od 2 500 PLN

Kierowanie ruchem osobowym i telefonicznym, organizacja i koordynacja pracy biura, ewidencja dokumentacji wewnetrznej i zewnętrznej.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wiązowna (mazowieckie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona obiektu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Malbork (pomorskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

nabycie umiejtności kontaktów interpersonalnych, zapozanie sie z dokumentacją, nauka opracowywania planów terapii, nabycie umiejtności organizowania różnych form spędzania wolnego czasu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług telekomunikacyjnych, realizacja indywidualnych celów i planów sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Włodawa (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Układanie dokumentacji księgowej, zapoznanie się z programem kadrowo-płacowym oraz programami księgowymi, zapoznanie się z przepisami oraz zasadami rachunkowości.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie tapicerki meblowej
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Pewel Wielka (śląskie)

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Skierniewice (łódzkie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie księgowanie dokumetnów na rachunkach klientów bezpośredni kontakt z klientem w języku białoruskim oraz rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Łódź (łódzkie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sopot (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU + ST PO WER - 997,4 PLN

- prowadz. kalnedarz spotkań,- umawianie spotkań biznensowych,- kontakt z klientami firmy,- prowadzenie e-maili i raportowanie najważniejszych wiadomości,- zbieranie danych i analiza,- tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań,- przygot. ofert handlowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK - od 1 750 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-03 - Karścino (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

Łaczenie części konstrukcyjnych, wykonywanych ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Gilowice (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 300 PLN

pakowanie towaru, etykietowanie spakowanego towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Czerwonak (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 1 850 - 2 000 PLN

Sprzątanie obiektowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Gdańsk (pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz miejscowość