Praca FLORYSTA Łuków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Florysta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

Ładowacz nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SUSZARNIOWY DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa suszarni do trocin
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zagony (pomorskie)

KIEROWCA CE - od 3 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Białystok (podlaskie)

450U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wieniawa (mazowieckie)

INFORMATYK-STAŻYSTA - 997,4 PLN

Administrowanie, strona internetowa WKU w Będzinie, przygotowanie dokumentacji na zlecenie pracowników, przygotowywanie materiałów promocyjnych, wykonywanie zleceń pracowników WKU, konserwacja sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Będzin (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Zapoznanie ze strukturą zakładu, szkolenie BHP i PPOŻ, zapoznanie z budowa kosiarek i sekatorów, przygotowanie terenu do obsadzeń, grabienie, wyznaczanie miejsc do sadzenia krzewów, zakładanie kwietników i trawników, koszenie terenów zielonych, podlewanie, obsadzanie waz kwiatowych, pielęgnacja trawników-koszenie trawy, grabienie, nawożenie, zakładanie ogródków skalnych, przycinanie drobnych krzewów i formowanie, pielęgnacja terenów zielonych, podlewanie waz kwiatowych, pielenie, uzupełnianie nasadzeń w wazach i na rabatach, odchwaszczanie trawników, rabat, obcinanie przekwitłych kwiatostanów, nawożenie pogłówne, modelowanie terenu pod nowe rabaty i trawniki, nasadzenia nowych roślin cebulowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

- uprzątnięcie terenu firmy,- proste czynności budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Prace związane z wnoszeniem budynków i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Twardorzeczka (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów, załadunek i rozładunek oraz nadzór na d załadunkiem i rozładunkiem, czynności spedycyjne, inne prace podejmowane w celu wykonywania zadania służźbowego, niezbedne formalnościadministracyjne, utrzymanie pojadu w czystości
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Złotów (wielkopolskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 13 PLN

Sprzątanie biur na terenie jednostki wojskowej. Praca w jednej z lokalizacji: ul. Tyniecka, ul. Rakowicka, Ułanów. Praca 6 godzin dziennie - godziny poranne.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kraków (małopolskie)

TŁOCZARZ - od 1 850 PLN

Obsługa pras mimośrodowych, tłoczenie i wycinanie w metaluwycinanie detali
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Szczucin (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 11,6 PLN

Operator maszyn działu produkcji wędlin: nadziewarki, wilki, kutry.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Pszczyna (śląskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 200 PLN

cięcie, formatowanie drewna i płyt MDF, wg rysunku technicznego, ustawianie maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Skorosze (mazowieckie)

KUCHARZ -KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I WSPARCIA SPRZEDAŻY - od 5 090 PLN

Obsługa klienta rosyjskojęzycznego, pomoc przy zamówieniu i zawarciu umowy.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabierzów (małopolskie)

TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA - od 1 850 PLN

Rozkładanie, sprawdzanie dostaw z hurtowni, wykonywanie leków recepturowych, pomoc w obsłudze pacjentów, rozkładanie leków na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-03-19 - Maszewo Duże (mazowieckie)

PORZĄDKOWY NA BUDOWIE - do 1 800 PLN

Prace porządkowe na budowie przy wznoszeniu budynków w stanie surowym, m.in. czyszczenie dok, zamiatanie, czyszczenie maszyn, sprzętów z zaprawy betonowej. Miejsce pracy: Wrocław i okolice.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC NAUCZYCIELA + ST PO WER - 997,4 PLN

- ubieranie i rozbieranie dzieci,- pomoc, rozkładanie łóżeczek do spania i układanie ich do snu,- pomoc przy wyjściu dzieci na spacer,- pomoc przy karmieniu dzieci,- sprzątanie po posiłkach, zabawach.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPARCIA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Przygotowywanie specyfikacji technicznej produktów prezentowanych na stronie internetowej sklepu, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej, obsługa infolinii. Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, obsługa komputera, obsługa środowiska windows i office, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

ZASTĘPCA DYREKTORA DZIAŁU PROCESU I TECHNOLOGII - do 10 000 PLN

Wykształcenie: wyższe; min. 15 lat stażu pracy w Japońskim przedsiębiorstwie związanym z motoryzacją; znajomość języka japońskiego na poziomie native speaker; znajomość procesu produkcji filtrów ceramicznych; znajomość procedur, zagadnień związanych z jakością; Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru nad działem procesu i technologii; wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu i tworzeniu procedur; reprezentowanie spółki podczas audytów; wdrażanie nowych produktów do produkcji; nadzór nad przebiegiem wprowadzania do produkcji unowocześnionych produktów; raportowanie wyników do zarządu w j. japońskim; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH - od 2 000 PLN

średnie techniczne, min. 2 lata doswiadczenia w pracy na produkcji w branży automotive, obsługa maszyn produkcyjnych , praca na produkcji, branża: produkcja chłodnic i klimatyzatorów do poj. samochodowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie średnie. Kontakt z pracodawcą osobisty po umówieniu telefonicznym.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Rybnik (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, wydawanie produktów, pakowanie izabezpieczanie przed uszkodzeniem produktów, dbałość o porządek na magazynie
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Łęczeszyce (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Organizowanie wycieczek, obozów, wyjazdów itp.Reprezentowanie podczas sprzedaży usług biura podróży.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kępa (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Tychy (śląskie)