Praca FLORYSTA Krotoszyce kontakt przez PUP

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE I PRZYJOWANIE ZAMÓWIEŃ, SPRZEDAŻ ART. , ZAMAWIANIE I PRZYJMOWANIE TOWARÓW, DORADZTWO W ZAKRESIE ZAMÓWIE, WYKONYWANIE BUKIETÓW, WIĄZANEK, STROIKÓW ORAZ INNYCH DEKORACJI KWIATOWYCH I OZDOBNYCH, KONTAKT Z KLIENTAMI

Data publikacji: 2016-08-24

Lokalizacja: Krotoszyce (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krotoszyce, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
WYKONYWANIE I PRZYJOWANIE ZAMÓWIEŃ, SPRZEDAŻ ART. , ZAMAWIANIE I PRZYJMOWANIE TOWARÓW, DORADZTWO W ZAKRESIE ZAMÓWIE, WYKONYWANIE BUKIETÓW, WIĄZANEK, STROIKÓW ORAZ INNYCH DEKORACJI KWIATOWYCH I OZDOBNYCH, KONTAKT Z KLIENTAMI

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2015 RM II art. 46

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
STAŻ PRACY JAKO FLORYSTA 1 ROK art. 46 ust 1 pkt 1 RP-P-77/48/FP/2015- uzupełnienie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*