Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Flizowanie klatek schodowych. Praca na terenie woj. małopolskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 22.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjęcia towaru,- naliczanie cen detalicznych,- znakowanie towaru cenami,- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa komputera - wprowadzanie towaru,- układanie towarów na półce,- dbanie o porządek.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ozorków (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie, przyjęcie towaru oraz prace porządkowe w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tychy (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie wsypek poduszkowych i pokrowców na krzesła
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Grabów nad Prosną (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - do 2 350 PLN

Przygotowywanie i podawanie potraw kuchni tureckiej z mięsa, drobiu, warzyw. Miejsce pracy: WrocławKontakt telefonicznyOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, współpraca z pielęgniarkami w zakresie usług medycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sieradz (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- zapoznanie się z systemem komputerowym MRP,- planowanie potrzeb materiałowych,- planowanie produkcji,- monitorowanie zamówień w realizacji,- wsparcie administracyjne przy realizacji inwestycji.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Police (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Pomiechówek (mazowieckie)

F-POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Chojnów (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktyczno- wychowawczych i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych, oferta stażu dla osoby do 30 roku życia w ramach programu POWER(II) z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Sokółka (podlaskie)

STOLARZ MEBLOWY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ostrołęka (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Chojnice (pomorskie)

PIECOWY - od 11,67 PLN

załadunek i rozładunek detali, prace fizyczne związane z dźwiganiem i przenoszeniem wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Miastków Kościelny (mazowieckie)

ASYSTENT DS. WINDYKACJI - 997,4 PLN

Utrzymywanie kontaktów z klientami. Poszukiwanie nowych klientów oraz prowadzenie procedur windykacji. Obsługa urządzeń biurowych. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego. Preaca na zasadach wprowadzonego systemu zarządzania jakością ISO 9001.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

obsługa klienta, wykłądanie i ewidencjonowanie towarów, nalewanie paliw, przygotowywanie hot - dogów itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Pysznica (podkarpackie)

585S CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

szycie cholewek
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK MALARZA ELEMENTÓW KONSTRUKCJI STALOWEJ - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; min. 3 lata doświadczenia; znajomość rysunku technicznego; samodzielność; zakres obowiązków: malowanie konstrukcji stalowych, przygotowanie powierzchni do malowania, praca na podstawie rys. technicznego; dwie zmiany; praca na terenie Gliwic i kraju zgodnie ze zleceniem;
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Gliwice (śląskie)

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWNIK DS. SPEDYCJI - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, obsługa floty, obsługa zleceń transportowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Witkowo Pierwsze (zachodniopomorskie)

MALARZ - SZPACHLARZ - od 1 850 PLN

malowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

54S - SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

wydawanie-sprzedaż paliw, art.spożywczych, oleje i akcesoria samochodowe, rozliczanie zmian
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Skaryszew (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 750 PLN

montaż istalacji sanitanych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Klucze (dolnośląskie)