Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Flizowanie klatek schodowych. Praca na terenie woj. małopolskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 22.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 12 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodowych, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, obsługa skanera magazynowego, załadunek i rozładunek zamówień, obsługa systemu magazynowego, obsługa wózka widłowego, podnoszenie ciężarów
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Piaseczno (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łapy (podlaskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 496 PLN

produkcja narzędzi do tłoczenia-matryce poligraficzne
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zbieranie informacji handlowych, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR PRAS - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ścinawa Polska (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, organizacja sprzedaży , przyjmowanie towarów na magazyn.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kłobuck (śląskie)

OBSŁUGA KELNERSKA - od 1 600 PLN

OBSŁUGA KELNERSKA, DBANIE O CZYSTOŚC LOKALU,SPRZEDAŻ PRODUKTÓW POPRZEZ BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KLIENTEM
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wrocław (dolnośląskie)

Obsługa klienta. Praca w godz od 6 do 14 i od 13 do 21, takze w soboty i niedziele.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wola Filipowska (małopolskie)

POWER -KELNER - 997,4 PLN

(dla osób do 30 rż) obsługa gości w restauracji hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Junior Finance Specialist with Czech -

Junior Finance Specialist with Czech Miejsce pracy/Place of work: Krakow About us Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services. Capgemini Business Services department is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland providing services in 30 different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and mar
Capgemini Polska - 2016-10-20 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Lębork (pomorskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Radonia (łódzkie)

WYCHOWAWCA-OPIEKUN NOCNY - od 925 PLN

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 11 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC OGRODNIKA - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Drzewica (łódzkie)

863U - FRYZJER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Radom (mazowieckie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KORDYNATOR - od 1 850 PLN

obsługa klientów, nadzór nad poracownikami
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ (REFUNDACJA ART. 150F) - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stoisku mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Lubin (dolnośląskie)

SERWISANT - WDROŻENIOWIEC KAS FISKALNYCH I SYSTEMÓW SPRZEDAŻY - do 2 231,29 PLN

Serwis kas fiskalnych i komputeró. Obsługa systemu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-11 - Gdańsk (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

MONTAŻ STELAŻY MEBLOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zbąszyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Błażek (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Karczewice (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH OFPR/16/1919 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu - naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Limanowa (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, pielęgnacja zieleni, utrzyamnie sprzętu gospodarczego w nalezytym stanie technicznym
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lipowina (warmińsko-mazurskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 750 PLN

rozkładanie ryby, załadunki
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Nick (warmińsko-mazurskie)

Team Manager -

Będziesz zajmował się: Zarządzaniem grupą doradców finansowych Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych Oczekujemy od Ciebie: Co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Po
PROFI CREDIT Polska S.A. - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

HOSTESSA (ekskluzywna marka kosmetyczna) -

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje,
LeasingTeam Group praca tymczasowa - 2016-10-23 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed