Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Flizowanie klatek schodowych. Praca na terenie woj. małopolskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 22.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 100 PLN

Prace porządkowe na terenie przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Żary (lubuskie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 1 850 PLN

Montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 1 850 - 2 100 PLN

Prace przy ociepleniach budynków, prace budowlane. Praca na terenie Małopolski. Oferta pracy skierowana do osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy (Art. 49)
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Brzesko (małopolskie)

527U SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie min. średnie; min. rok doświadczenia zawodowego; aktywna sprzedaż, doradztwo związane z dopasowaniem oferty produktowej do potrzeb klienta, samodzielne pozyskiwanie klientów, stałe pogłębianie wiedzy z zakresu produktów finansowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gliwice (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw towarów, inkasowanie należności za sprzedany produkt, przygotowanie towaru do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łopuszno (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- bezpośrednia obsługa klienta zgodna ze standardami firmy, pomoc przy wyborze produktu,- trening umiejetności sprzedażowych oraz możliwość udziału w badanie " Mystery Shopping" (tzw. Tajemniczy Klient), - zapoznanie sie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu), przygotowanie produktu do sprzedaży,- rozmieszczenie obuwia na półkach w sklepie oraz w magazynie,- przyjmowanie dostaw towaru- sprawdzanie towaru pod względem ilościowym,jakościowym i cenowym,- przygotowanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu,- zapoznanie sie z przepisami BHP i P.POŻ. oraz zapoznanie sie z obowiązkami sprzedawcy,- bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek CCC S.A.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Świebodzin (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Dębówka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI LOGISTYCZNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Wielka Wola (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskeim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Bolków (dolnośląskie)

FRYZJER ZWIERZĄT (GROOMER) - od 1 850 PLN

Fryzjer zwierząt (groomer)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Oława (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 000 PLN

Jazda samochodem ciężarowym na trasach krajowych i zagranicznych, sporządzanie sprawozdań w językach rosyjjskim, ukraińskim, kontakt z dyspozytorami, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wrzosowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedaż materiałów budowlanych, dowóz towaru do domu klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Tuszyma (podkarpackie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH - do 8 800 PLN

Wymagana jest znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w stopniu bardzo dobrym. Pracownik bedzie zajmował się m.in. tworzeniem i dostarczeniem dokumentacji projektowej dla klientów, dostarczeniem wytycznych technicznych, zapewnieniem trzeciej linii wsparcia przy użyciu technologii Citrix.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą e-mail.Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie lub wyższe, kier. administracja, ekonomia, finanse; znajomość obsługi komputera; Zakres obowiązków: pomoc osobie niepełnosprawnej; czynności kancelaryjne; obsługa sprzętu biurowego; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Pyskowice (śląskie)

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI (Z) - od 2 200 PLN

dekretowanie i księgowanie dokumentów, księgowanie faktur i wyciągów bankowych, rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, kwalifikowanie operacji gospodarczych (VAT, CIT), sporządzanie raportów oraz inne zlecone.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Pogórska Wola (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH* - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Chocianów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 3 000 PLN

marketing, obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

BRUKARZ DPC ALG - od 1 850 PLN

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wągrowiec (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wszystko co związane z pracą fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 462,5 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

- prace w zakresie logistyki dostaw oraz sprzedaży,- przygotowywanie dokumentów sprzedaży w oparciu o informacje produkcyjne przy realizacji zamówień,- ustalanie zasad wysyłek z firmami przewozowymi.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wąwelnica (zachodniopomorskie)