Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: flizowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.01.2016

Podobne oferty pracy

BETONIARZ-ZBROJARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej podopiecznych, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka, wykonywanie czynności takich jak: karmienie, przewijanie, układanie do snu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Pszczyna (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 700 - 3 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPECJALISTA DO OBSŁUGI TECHNICZNEJ KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 2 000 PLN

Obsługa stałych klientów, wykonywanie prac serwisowych i cyklicznych z zakresu działalności firmy
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Malbork (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA X 1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Czernikowo (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Sejny (podlaskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Bodzanów (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Świdnica (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży; sprzedaż pojazdów; prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Szamotuły (wielkopolskie)

PIZZER - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

montaż, demontaż urządzeń, wykonywanie prac konserwatorskich, spawalniczych, prac robotnika - pracownika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Leszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towarów, wycenianie towarów, sprzedaż, towaru, obsługa kasy fiskalnej, składanie zamówienia w hurtowniach przez przedstawicieli
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Sulików (dolnośląskie)

POKOJOWA REFUNDACJA 30- - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów pod względem ilościowym, jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży, metkowanie, układanie na półki na sali sprzedażowej, w chłodni, dbanie o czystość, przestrzeganie przeisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Skoczów (śląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Jaworzno (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, programów komputerowych, rozliczanie pracowników
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Augustów (podlaskie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

Administrator stron internetowych
kontakt przez PUP - 2016-03-19 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

przygotowywanie ofert i przetargów
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gliwice (śląskie)

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - od 2 050 PLN

Doręczanie przesyłek, przekazów, przekazów pieniężnych, telegramów Klientom Poczty Polskiej; profesjonalna obsługa Klientów w zakresie usług Poczty Polskiej.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn do produkcji karmy. Obsługa linii produkcyjnej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Dębowiec (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Kompletowanie i pakowanie towaru do wysyłki lub transportu do klientów
kontakt przez PUP - 2015-09-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA, KIEROWNIK ROBÓT- OFPR/16/1232 - od 1 850 PLN

- projektowanie budynkó mieszkalnych, hal, silosów- robienie zestawień materiałów na budowę
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wilków (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - 1 850 - 2 500 PLN

Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)Wymagania:-Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, bądź kierunki związane z multimediami). -Doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B -Znajomość branży IT, bądź branży reklamowej -Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - Wysokie kompetencje komunikacyjne -Umiejętność szybkiej analizy danych -Zapał do pracy i wytrwałość -Optymizm i wiarę w siebie - Prawo Jazdy kat B Zakres zadań:-Sprzedaż usług w branżach produkcji gier, produkcji filmowej, oraz szeroko rozumianej branży IT - Organizacja spotkań z kluczowymi klientami - - Kreowanie marki i aktywne uczestnictwo w pracach działu marketingu - Współpraca z działami wewnętrznymi - Organizacja i czynny udział w targach i eventach z klientam
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Nowy Sącz (małopolskie)