Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: flizowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.01.2016

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pelplin (pomorskie)

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych, pomoc przy pracach ziemnych, prace porządkowe na budowie, wykonywanie terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Piła (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

monitorowanie rynku w zakresie popytu na dany towar, , organizowanie sieci sprzedazy, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

OBSŁUGA KLIENTA. - od 1 000 PLN

Podpisywanie umów, uzupełnianie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - do 1 750 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie lub wyższe; 1-2 lata doświadczenia; znajomość pakietu Office; podstawowa znajomość języka angielskiego; otwartość, doświadczenie w obsłudze klienta; zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie rozmów telefonicznych oraz negocjacji handlowych, stały kontakt z terenami firmy, przygotowywanie ofert i materiałów szkoleniowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gliwice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA (OFPR/16/0413) S - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wysokie (małopolskie)

TRAKTORZYSTA - od 1 850 PLN

praca ciągnikiem, inne prace w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Księżno (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY/ WULKANIZATOR - od 1 900 PLN

wykrywanie i diagnozowanie usterek silników i innych wadliwych elementów pojazdu, w tym sprawdzanie, montaż, regulowanie, montaż i remontaż, renowacja części
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Kostrzyn (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych, obsługa kasowa, telemarketing
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Leżajsk (podkarpackie)

REZYDENT BIURA TURYSTYCZNEGO - od 930 PLN

Wykształcenie: min. średnie, spec.: turystyka i rekreacja; staż pracy: min.2 lata; znajomość języka angielskiego i francuskiego - komunikatywna, rosyjskiego - biegła; prawo jazdy kat. B, obsługa MS Office, znajomość głównychośrodków wypoczynkowych w Polsce i na świecie, zakres obowiązków: biegła umiejętność obsługi systemów rezerwacyjnych, organizacja pobytów i wycieczek w Polsce i na świecie, współpraca z administratorami kompleksów wypoczynkowych w Polsce i na świecie oraz ze szkołami narciarskimi głównie we Francji (Alpy), obsługa systemów rezerwacji, poszukiwanie nowych klientów na rynku rosyjskim i ukraińskim, utrzymywanie dobrychrelacji z dotychczasowymi klientami; jedna zmiana; 1/2 etatu; miejsce pracy: Gliwice + Polska, Europa
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn i urządzeń,kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Chrzanów (małopolskie)

MURARZ - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Katowice (śląskie)

MENADŻER DS. DOSTARCZANIA USŁUG Z ZAKRESU ODDELEGOWAŃ MIĘDZYNARODOWYCH - od 37 000 PLN

-zarządzanie usługami związanymi z działem oddelegowań międzynarodowych ( International Assignments) w ramach globalnej działalności firmy; - zapewnienie zgodności dostarczanych usług z polityką i strategią firmy; -nadzór , implementacja oraz monitorowanie wskaźników działu IA; - zapewnianie odpowiedniego szkolenia oraz ekspertyzy za zakresu dostarczania usług międzynarodowych dla całego zespołu; -recenzowanie zalecanych rozwiązań w sytuacjach eskalacji problemów; -dostarczanie wytycznych oraz interpretacji z zakresu realizacji; usług związanych z międzynarodowymi oddelegowaniem zgodnie z polityką firmy;
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MONTERA - 997,4 PLN

montaż zespołów kotłowych ścian szczelnych, podgrzewaczy, zbiorników i kotłów walczakowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Sędziszów (świętokrzyskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - do 1 850 PLN

obsługa klienta kancelarii; umawianie spotkań; prowadzenie sekretariatu;
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRACOWNIK ARCHIWUM - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Mława (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W KL. I-III - od 1 132,5 PLN

pomoc w prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagane doswiadczenie w montażu paneli. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rybnik (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 450 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego w trandporcie międzynarodowym, uzupełnienie i przekazywanie listów przewozowych, dokumentów PZ
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Oborniki (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - do 925 PLN

układanie kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych, bukiety na różne okazje- wiązanki ślubne, pogrzebowe
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Mielec (podkarpackie)

523S - BRUKARZ - od 1 000 PLN

wykonywanie powierzchni z kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Skaryszew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

dowód osobisty
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bieżuń (mazowieckie)

KELNER - od 1 860 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Jarosław (podkarpackie)

Obsługa klienta i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Legionowo (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie , szpachlowanie pomieszczeń wewnątrz budynków.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sierakowice (pomorskie)