Praca FIZJOTERAPEUTA Wolnica Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy

11-135 Wolnica 50, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
prwadzenie zajęć rechabilitacyjnych dla uczestników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubomino

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Nazwa pracodawcy: Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 22.07.2016-31.08.2016, Godziny : 07.30-15.30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lubomino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolnica

Numer budynku pracodawcy: 50

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjny - 2016-02-15 - Romanówka (lubelskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - od 1 860 PLN

udzielanie podstawowych informacji interesantom, prowadzenie repetytoriów czynności notarialnych, sporządzanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 9 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
Malborskie Centrum Rehabilitacji "Superius" Sp. z o.o. - 2016-05-31 - Irlandia (Irlandia)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

karmienie, dojenie, wypasanie bydła
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kierwiny (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - do 2 100 PLN

sprzedaz maszyn rolniczych, dojazd do klientów, pomoc w uruchamianiu maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 850 - 2 000 PLN

PROWADZENIE ZABIEGÓW REHABILITACYJNYCH, OBSŁUGA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO
TILGNER STEFANIA Biuro rachunkowe oraz usługi pozostałe - 2016-04-04 - Gromadka (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

roboty ogólnobudowlane nie wymagające specjalistycznego sprzetu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

Prace porządkowe i pomoc przy remontach świetlic wiejskich, przystanków PKS i szkół
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA BANKOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murowanie ścian z cegieł, pustaków, itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

Sprzedawca / Doradca Klienta -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywną, osobistą obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo; realizację założonych planów sprzedażowych; pracę według obowiązujących standardów. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego; łatwości nawiązywania kontaktów; „żyłki handlowca”; samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości; potrzeb
NEONET SA - 2016-09-15 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

młodszy informatyk -

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: młodszy informatyk Wojskowa Komenda Uzupełnień ul. Spółdzielców 24 11-100 Lidzbark Warmiński Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: administrowanie systemem informatycznym, mającym krytyczne znaczenie w zakresie funkcjonowania WKU prowadzenie ewidencji gospodarki m
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Rogoźno (wielkopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie do naprawy uszkodzonych narzędzi, czyszczenie i weryfikowanie części itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych; prowadzenie rehabilitacji z pacjentami; prowadzenie ćwiczeń ogólnousprawniających;
Szpital Powiatowy w Kętrzynie - 2016-07-13 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjno - biurowych w administracji samorządowej
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 700 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii.
SP ZOZ UZDROWISKO SOPOT - 2016-06-28 - Sopot (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 900 PLN

Sanatorium Uzdrowiskowe "WRZOS" Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA (SPRZEDAŻ INTERNETOWA) - od 1 750 PLN

sprzedaż internetowa art. przemysłowych
Monika Stasewicz "Aladyn" - 2015-12-01 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
Renovator Sp. z o.o. - 2016-05-17 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Radomsko (łódzkie)

OPERATOR SZPRYCY DO ROWINGU - od 1 850 PLN

wykonywanie kadłubów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Koniewo (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed