Praca FIZJOTERAPEUTA Szczawnica Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LIB-MED" Barbara Liberek

Szalaya, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zabiegi fizjoterapii

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wykonywanie zabiegów fizjoterapii na zlecenie

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczawnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczawnica

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LIB-MED" Barbara Liberek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

3 Maja 14, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: pińczowski

Gmina pracodawcy: Pińczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pińczów

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta