Praca FIZJOTERAPEUTA Sulechów Centrum Medyczne DORMED Dorota Piotrowska

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-05-23

Lokalizacja: Sulechów (lubuskie)

Pracodawca: Centrum Medyczne DORMED Dorota Piotrowska

Miejsce pracy:
66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulechów

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie lub wyższe - fizjoterapia

Nazwa pracodawcy: Centrum Medyczne DORMED Dorota Piotrowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Bankowa 1, 66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Sulechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulechów

Ulica pracodawcy: Bankowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 1 040 PLN

prowadzenie ćwiczeń indywidualnych; prowadzenie ćwiczeń ogólnokondycyjnych oraz ogólnousprawniających; zapewnienie bezpieczenstwa w toku zajęć; prowadzenie dziennika zajęć.
Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych - 2016-10-24 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków całodziennych
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ w Trzebiechowie - 2016-12-22 - Trzebiechów (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Sulechów (lubuskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 1 850 PLN

Przyjęcie towaru, wykładanie towaru, implantacja towaru, prace magazynowe, obsługa klienta, sprzątanie sklepu.
"GUARDA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-20 - Sulechów (lubuskie)

STYLISTKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sulechów (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

Wykonywanie zabiegów.Praca w godz. 7-15 na umowę o pracę w Dźwirzynie.
PHU WSP OPOLE Sp. z o. o. - 2017-04-06 - Dźwirzyno (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 300 PLN

Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym, Warsztacie Terapii Zajęciowej, Zakładzie Aktywności Zawodowej.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu - 2017-03-29 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Konin (wielkopolskie)

- prowadzenie zajęć usprawniających- prowadzenie rehabilitacji leczniczej wobec Mieszkańców DPS zgodnie z zaleceniami lekarskimi- podtrzymywanie i przywracanie sprawności i wydolności Mieszkańców, utraconej w wyniku choroby lub urazu- edukowanie Mieszkańców w zakresie aktywności ruchowej, udzielanie instruktażu dot. korzystania ze sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów ortopedycznych będących w posiadaniu Mieszkańca- doradztwo w zakresie możliwości uzyskania specjalistycznej pomocy
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kije (lubuskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Wojnowo (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - od 2 550 PLN

Odpowiedzialnośc za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego poprzez obsługe urządzeń produkcyjnych, nadzór i kontrola parametrów procesu, prawidłowe przygotowanie produktu/plproduktu zgodnie z obowiązującymi recepturami.
NESTLE POLSKA S.A. ODDZIAŁ W KARGOWEJ - 2016-05-23 - Kargowa (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągników rolniczych z przyczepami i maszynami rolniczymi
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Droszków (lubuskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Obsługa koparko-ładowarki, kopanie, ładowanie
PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANO-USŁUGOWE SZPAKOWSKI WOJCIECH SZPAKOWSKI - 2016-10-04 - Sulechów (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

zszywanie elementów toreb, kosmetyczek
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Czerwieńsk (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

Terapia dzieci
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Halinów (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 300 PLN

Prace związane z szyciem wyrobów szwaliczych z użyciem maszyn szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Krzywaniec (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Wykształcenie wyższe/ średnie kierunkowe; min. rok doświadczenia; prawo jazdy kat. B; miejsce pracy: Gliwice
"M&J Corporation" Sp. z o. o. - 2017-05-10 - Gliwice (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Sulechów (lubuskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 13 PLN

Wykonywanie prac przy budowie sieci gazowych i sanitarnych polegających na przygotowaniu terenu do budowy, pomocy w montażu elementów sieci oraz obsłudze narzędzi specjalistycznych dla branży sanitarnej i gazowniczej. Praca na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego.
Zakład Instalacyjny "Argaz" Arkadiusz Stacewicz - 2017-04-06 - Górzykowo (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Trzebiechów (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 890 PLN

wykonywanie indywidualnych i zespołowych ćwiczeń rehabilitacyjnych z mieszkańcami DPS według zaleceń lekarza, prowadzenie rehabilitacji przyłóżkowej, wykonywanie masażu leczniczego, prowadzenie kinezyterapii, psychoterapii, swiatłoterapii, prowadzenie wymaganej dokumentacji
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie - 2016-11-08 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 400 PLN

pełna znajomość przepisów prawa do realizacji zadań na stanowisku pracy, przygotowywanie stanowiska pracy: wystawienie/zabezpieczenie sprzętu ratowniczego i medycznego, codzienne prowadzenie dziennika pracy rtownika i prowadzenie szczegółowych rejestrów/ dokumentacji zdarzeń mających miesce podczas pełnienia dyżuru , kontrola stref dla umiejścych i nie umiejących pływać. Stałe obserwowanie lustra wody oraz osób znajdujących się na terenie hali basenowej(zjeżdżalnia, bicze wodne, sauna, jacuzzi), niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz natychmiastowe udzielenie pierwszej pomocy, sterowanie oświetleniem w obrębie hali basenowej i dostosowywanie go do potrzeb użytkowników
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI SULECHOWIANKA - 2017-06-16 - Sulechów (lubuskie)

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- stosowanie kompleksowych technik kinezyterapeutycznych i terapii zajęciowej,- wykonywanie masażu klasycznego i w środowisku wodnym (hydromasaż),- terapia indywidualna i grupowa,- prowadzenie dokumentacji swojej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KROJCZY- 2 OSOBY W TYM JEDNA Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 2 000 PLN

krojenie materiałów tekstylnych, mozliwość przyuczenia do zawodu
REGINA KLIMASZEWSKA - 2017-04-05 - Czerwieńsk (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych, w tym obsługa urządzeń do elektrologii, krioterapii, światłolecznictwa i hydroterapii, wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, wykonywanie masażu leczniczego.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Legnica (dolnośląskie)

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Brzeg (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 13 PLN

realizacja świadczeń w gabinecie fizjoterapii ambulatoryjnej
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE - 2016-10-13 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Ameryka (warmińsko-mazurskie)