Praca FIZJOTERAPEUTA Spała kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Spała (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Spała, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Spała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: Sstat.gov

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 400 PLN

przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2017-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi lub chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych, przygotowywanie zakupu odzieży do stoiska sprzedaży firmy, kontakt z klientami wietnamskimi lub chińskimi w branży sprzedaży odzieży
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER(KA) - do 1 850 PLN

obsługa klientów na sali, utrzymanie czystości w podległej częsci sali; prezentacja menu i dań; dbałośc o wizerunek lokalu; kasowanie rachunków
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chorzów (śląskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Osówka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w sklepie HARCERZ.Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kielce (świętokrzyskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Stróżewo (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wykonywanie czynności związanych z obsługą stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Brenna (śląskie)

INŻYNIER DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW - od 9 000 PLN

Tworzenie oraz rozwijanie zautomatyzowanych skryptów testowych we współpracy z użytkownikami, tworzenie środowiska dla narzędzi automatycznych, weryfikowanie zautomatyzowanych skryptów testowych, uczestnictwo w testach wysokiego ryzyka, definiowanie oraz koordynowanie projektowania narzędzi testowych, wdrażanie systemów testowych do już aktywnych platform
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

Mocowanie styropianu, wklejanie siatek elewacyjnych, wyrównywanie powierzchni elewacyjnych, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie toreb.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Słupca (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kozubszczyzna (lubelskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 11 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ TYNKARZ - od 13 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, modelowanie, dbanie o porządek w miejscu pracy, upięcia, koloryzacja, trwała ondulacja, pielęgnacja.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA (ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) - od 2 000 PLN

Obsługa automatycznej korkownicy, konfekcjonowanie materiału
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Rawicz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA ROLNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Grajewo (podlaskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 000 PLN

transport betonu towarowego, obsługa gruszek do betonu, oczyszczanie betoniarki po zakończonym procesie produkcji, wypełnianie dokumentacji kasty drogowe
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Częstochowa (śląskie)

EKSPERT PROGRAMISTA - od 16 500 PLN

Praca w zespole Agile.Projektowanie i rozwijanie rozwiązania IBM Master Data.Praca z narzędziami ETL.Prowadzenie procesu migracji dużej ilości danych za pośrednictwem DB2, Datastage, MQ oraz InfoSphere.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Gdynia (pomorskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Częstochowa (śląskie)

POMOC NA PRODUKCJI - od 2 184 PLN

Pomoc na produkcji karmy dla zwierząt, patroszenie, ćwiartowanie mięsa 3 kategorii.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Michorzewko (wielkopolskie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

Malarz
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Krzyżowice (opolskie)

MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNEJ - od 2 000 PLN

wyksz. zawodowe, z doświadczeniem min. 1 rok, prace przy wykopach i układaniu rur , prace przy montażu rur wodno-kanalizacyjnych - zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Karski (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

dbanie o czystość i porzadek w kuchni, realizacja zamówień klientów na kuchni, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Ryki (lubelskie)

KASJER/KA ZIELONKA - od 15 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gdańsk (pomorskie)

POZOSTALI INŻYNIEROWIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Pruszcz Gdański (pomorskie)